Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jó nő?

Hogyan legyek jó nő?

Figyelt kérdés

Mikre kell odafigyelnem? Mi jön be a fiúknak egy lányon? stb.

(nem vagyok milliomos úgyhogy olyan válaszokat nemkérek h menjek el shoppingolni meg ilyen baromságok)



2013. jan. 18. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a felelet :) Keress rá a googleban Takács Nóra, Hogyan legyek jó nő! A facebookon is van oldala, nagyon jó tippek vannak.
2013. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Javítsd ki a hibáidat. Ennyi.
2013. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
68%

Képet mutathatnál, hogy mégis milyen adottságokkal rendelkezel. Illetve milyen ruhákat szoktál hordani. (akár privátban is írhatsz, ha ide nem akarsz)

Egyébként minden fiúnak más jön be...

2013. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem vagy elegedett a mostani stilusoddal, változtass rajta! hordj nőiesebb ruhákat (akár turkalokban is talalhatsz jo cuccokat, szinte fillerekert), sminkeld magad nőiesen, erről találhatsz videokat youtubeon, legyel ápolt, ha nem elég fényes, szép a hajad akár szinezot is hasznalhatsz ra, az nem roncsolja úgy a hajad mint a festék. Legyen tartasod, magabiztosságod es kisugárzásod! Nagyjából ennyi:)
2013. jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát önbizalomból van elég kevés. amúgy picit ducibb vagyok, 54 kg, és 160 cm magas, vanmit fogni rajtam. öltözködési stílus inkább a laza, harisnya, rövidnacival/szoknyával, és egy laza felsővel. a hajam egyenes, szőke, és nem nagyon szoktam sminkelni..
2013. jan. 19. 17:34
 6/11 A kérdező kommentje:

Eddig így néztem ki:

[link]

Eddig így sikerült változnom, remélem pozitív irányba:

[link]

[link]

2013. jan. 19. 19:29
 7/11 anonim válasza:
100%

Kár volt változtatnod! Az első kép a legszimpibb! Üdvözlöm kisasszony,Ön beállt a műcsajok népes táborába :/

Egyébként nézhetsz ki bárhogyan,ha a személyiséged nem nyerő.Mosolyogj,élvezd az életet,ez ami kisugárzik...

2013. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...ez kár volt.
2013. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Jesus! Miért, ember, miért? Olyan helyes voltál! Egyszerre vagány és bájos. Most meg olyan kis... semmilyen.
2013. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mr.Joe 093 válasza:
100%

kár volt változtatnod:((( pedig arra a régi csajra rámozdultam volna... de a változás után olyan átlagos semmilyen lettél... sajnálom... ha nem változol vissza menthetetlen műbaba leszel:((( és többségünk ezt nem szereti...


19F

2013. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!