Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg hogy ne...

Hogy oldjam meg hogy ne legyek "büdös"? Többi lennt.21L

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy elmegyek iszogatni valamerre ma este. Kijárunk majd cigizni is, és azért elég jól beveszi a hajam meg a kabátom, és a kezem is, hiába friss levegőn lehet már csak rágyújtani. Másik hogy már a lehelletem se lesz valami jó, alkohol+ cigi után.

Amiért kérdezem, az hogy taxival szeretnék hazajönni, mégpedig egy bizonyos sráccal, akit ismerek, és nagyon tetszik. Tehát nem szeretném ha ő józanul, úgy érezné hogy milyen kocsmaszagom van. Remélem értitek miről beszélek, én mindig érzem ha valaki buli után száll be hozzám kocsiba. Ezt mivel lehet elkerülni? Parfüm rágó? Vagy mossak fogat is?


2012. dec. 29. 10:51
 1/4 anonim válasza:
Lehet kapni kicsi szájvizeket is nem csak nagyot,az jól kiöblíti a szád és friss lesz,a kezed mosd meg,de még így is tuti érzi majd h cigizel, legjobb megoldás későbbre ha leszoksz mert egyre roszabb lesz tőle a leheleted stb.
2012. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Például ne cigizz, azt sehogy nem mosod ki és nincs parfüm ami eltüntetné a szagát, max keveredik vele, ami még rosszabb szagot eredményez. Bár ha a srác is cigizik, akkor nem nagy gond... Piaszagot még el lehet tüntetni rágóval, tiktakkal, meg cukorkákkal.
2012. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő néha cigizik, úgy tudom. Szóval annyira nem rossz pont ha megérzi rajtam, csak mégse akarom hogy ez áradjon belőlem.
2012. dec. 29. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
a parfüm valamennyire takarja...vagy arra az estére vegyél gyengébb cigit... vagy cseresznyéset
2012. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!