Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellem szilva alakú, de...

A mellem szilva alakú, de telt. Nagy. Pasik, bejön, vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim válasza:
Hm! :) Új fotók? Gyönyörű dekoltázs! Nem tudom nem észrevenni, hogy van egy kis zöld folt a (neked) bal mellednél... Valaki túl heves volt? És neked nincs önbizalmad? :)
2013. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:
Én nem látom zöldnek, de mind1 , az egy régi heg. Operálták....annak a nyoma...olyan jóindulatú daganat, vagy zsircsomó, vagy mi a fene volt ott, azt kellet kiszedetni. Csupán injekciót kaptam, ébren voldtam, de nem fájt. Mély volt a gyökere, annak a bizonyos csomónak....de azóta nem jött vissza... de mindenesetre nem zöld! :)
2013. jan. 23. 22:40
 73/77 anonim válasza:
Akkor bocsánat! Az első képen annak tűnt! :)
2013. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:

Melltartóban is csodásak és köszi az újabb képeket! :)


30/F

2013. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

Na szóval ilyen a szilva alakú cici.

Nem az ideálom ez ez alak, de nem rossz! A melltartó nélküli képet görnyedt testtartással csináltad? Csinálnál egy olyant is, amin ki vagy egyenesedve?

Elég óriási a különbség a melltartós és nélküli képet között!

2013. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:

és ez szép?


[link]

2013. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:

75.

Tudod, erre való a melltartó, bizony még a lógósabb melleket is jól összegyűjti, és nem tűnik annak, egészen addig, amíg le nem kerül. Persze, hogy nagy a különbség.

Amúgy szerintem nem görnyedt testtartással készült a kép, hanem oldalra dőlve. Ha úgy fordítod a fejed vagy a monitort, hogy a kérdező vállai egy szintben legyenek, akkor látható valójában a mell alakja.

2013. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!