Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mit tartotok az...

Lányok ti mit tartotok az éjjeliszekrényetekben, illetve rajta?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert most lett új bútorom, és eddig nekem nem volt ilyenem, és fogalmam sincs mire lenne jó...

2013. jan. 19. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.2 fiokja.van abba..tartom a bugyijaimait.rajta meg Masszazs olaj van.Papir egy diszesebb dobozban.A masik.oldalon(mivel.2 szekreny van)egy kis lámpa.
2013. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát van itt minden... Fiókjában a gyógyszerek, macskának jutalomfalat, körömvágóolló, ilyesmik. Rajta meg lábpúder, innivaló, füstölő, szemüveg, távirányítók...
2013. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
zsepi, szemüvegtok, néha könyv, Biblia, meg éjjel a telefonom
2013. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rajta egy nagy piramis alakú illatgyertya, azt használom lámpa helyett este. Benne meg füzetek, könyvek, 2 csomag hörcsögkaja.
2013. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hajajj..

sajnos elég sok mindent,rájössz majd milyen kényelmes:)

Határidőnapló,jegyzetfüzet,kislámpa,testápolók,arckrémek,cigi,fog.gátló,fényképező,ajakápoló,zsepi. Ez a teteje. Fekszek esténként minden kéznél van.

Fiókba pénztárca,iratok,jótállások,gyógyszerek,sebtapaszok,,kutyám papírjai,emléköngyújtók,csekkbefizetési papírok de ezek tömve..:)

Én meg se lennék már éjjeli szekrény nélkül,nagyon kényelmes.

2013. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fiókban: Néhány kézkrém, testápolók, ajakápolók, arckrém, körömvágó olló, körömreszelők, termékminták.

Rajta: lámpa, könyvek, szótárfüzet (szeretek este szavakat tanulni), gyertyák, néhány fülbevaló, teáscsésze és egy parfüm, amit nem használok, de szeretem az illatát

Egyébként nagyon praktikus, sok mindent lehet rajta tárolni, pl. szerintem éjjelilámpát mindenképp szerezz be rá. :)

2013. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tetején van egy sólámpa, benne meg: fésű, női magazinok, telefontöltő, a régi telefonom ami már rossz (bár nem tudom minek tartogatom), óvszer, néha zsepi ha nem felejtem el pótolni amikor elfogyott. :)
2013. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
biblia, ikszdé, ezen bef.stam :D
2013. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a tetején egy földgömb (éjjeli lámpa :D) meg zsepi, távirányítók.


1. fiókjában: egy könyv, amit épp' olvasok, kézkrém, pendrive, Bluetooth a géphez, telefontöltő, zsepi, szóval minden besüllyesztve, ami nem akarom hogy elvesszen :D


2. fiókjában meg mindenféle lim-lom, aminek nem találtam helyet...

2013. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!