Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Heti hányszor tartotok szépség...

Heti hányszor tartotok szépségnapot? Miből áll?

Figyelt kérdés
És a hét többi napján hogyan és mennyit törődtök a bőrötökkel?
2012. szept. 18. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát én heti 1x sem tartok szépségnapot, mert nem vagoyk időmilliomos.


A bőrömmel annyira törődöm, amennyire kell, mosom, basszus. Ha bőrkeményedésem van, lereszelem a talpamról, h pattanásaim vannak, kezelem őket, bár egyik sem gyakori. Ha túl zsírosnak érzem az arcbőröm, bekenem krémmel, néha pedig arcradírozok. Száraz nem szokott lenni. Testápolót is csak akkor használok, ha a lábamon pl. száraz a bőr fürdés után, mert szeretek soká fürdeni.


NIncsenek nagy gondok a bőrömmel szerencsére, könnyű gondját viselnem...

2012. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szoktam.Nem is értem ez miből áll.Egész nap cicomázom magam?

A bőrömmel annyit törődöm,hogy szoktam arcradírt,meg arckefét használni,illetve szeszt pattanásokra,és krémet,ha kiszárad.Mikor melyikre van szükség.Nagyjából 5 percet vesz igénybe.Hogyan lehet ezt egész nap csinálni?Nem kötözködésből írom,de tényleg nem tudom elképzelni,másnál hogyan zajlik egy "szépségnap".

Amúgy is mindent mást akkor csinálok,mikor aktuális.(szőrtelenítés,lakkozás,hajfestés)

2012. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi az a szépségnap. Minden nap megtisztítom a bőröm, bekenem hidratálóval, sminkelek. Megfésülködök. Hetente egyszer hajat mosok, havonta egyszer hajat festek. De külön szépségnapnak nem látom értelmét.
2012. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

úúú már arra számítottam, hogy le lesz írva hogy mit is kéne csinálni, de megnyugodtam, hogy rajtam kívül vannak még páran akik nem tudják, hogy miből áll a szépségnap :)


minden nap megmosom az arcom, pénteken szoktam arcmaszkot feltenni ha van kedvem, ha nincs akkor marad következő hétre :D minden este bekenem arckrémmel, és kész :D

2012. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát szokott lenni itt jó néhány csajszi, akik tudják hogy miből áll a szépségnap (ami igazából pár óra, ha végigcsinálsz mindent) és szoktak itt menni a tapasztalat cserék. :) Hogy miért fontos? Nem kötelező, de a szakemberek szerint is jót tesz ha egy héten egyszer csak magaddal foglalkozol (és ezáltal a lelkeddel is). Sokkal kiegyensúlyozottabb leszel.

Azért köszönöm a ti válaszaitokat is :)

2012. szept. 18. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szoktam néha csinálni ilyet :) Arcmaszkot teszek fel, a hajamra valamilyen pakolást, megcsinálom a körmeim (beáztatás, vágás, reszelés, festés), és rendbe teszem a lábam (sarok, körmök).

Utána mindig sokkal frissebbnek érzem magam :) 20/L

2012. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kötelező, de a szakemberek szerint is jót tesz ha egy héten egyszer csak magaddal foglalkozol (és ezáltal a lelkeddel is). Sokkal kiegyensúlyozottabb leszel. "


Kérdés: milyen dolgozó felnőtt nőnek van ideje arra, hogy heti egy délutánt erre rászánjon?


Én ha ráérek, inkább töltök időt a párommal, barátaimmal, mint hogy az arcomat kenegessem (főleg, hogy mint írtam, sosem volt problémás bőröm). Vannak kreatív hobbijaim, és engem sokkal nyugodtabbá, kiegyensúlyozottabbá, felszabadultabbá tesz egy erdei kirándulás, vagy a heti aerobic-óra, egy termálfürdő+szauna est, esetleg egy jó könyv, mint egy otthoni 3 órás kencézés :)

Nem kötekedni akarok, csak egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy egy normál bőrtípus miért igényelne ennyi törődést. Az, hogy naponta bekeni magát az ember krémmel, megmossa, stb. napi 10 percet sem vesz igénybe. Hogy jön össze ebből több órányi kenceficézés?

2012. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!