Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebb lent)

Réka SZJ kérdése:

Mit tegyek? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Egy hónapja még 36 kiló voltam most meg már 39-vagyok. kamaszkorban vagyok és eddig volt egy kis stress a felvételire való készülődésben, és állandóan ettem emiatt. igazából nem igazán kívántam az ételt. vissza szeretnék fogyni mivel érzem hogy nőtt egy kis pocim és ez nem tetszik

köszönöm a válaszokat előre is



2013. jan. 21. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy? Egyébként a 39 kiló nemhogy sok, hanem még kevés is!!!
2013. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
12/L és 150 centi, amúgy engem a kicsit poci zavar
2013. jan. 21. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne fogyóznod, ez tényleg nagyon kevés
2013. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mivel 12 éves vagy még fog gyarapodni a súlyod de nem az elhízás miatt hanem a növekedés miatt, 40 kiló alatt csak a gyerekek vannak, ha felnőttként kevesebb vagy mint 40 szerintem az betegség

12 évesen 150 cm-esen tökéletes ez a súly


arról ne is beszélve hogy a mérlegnek eredményeitől nem kell nagy következtetéseket levonni, reggel, éhgyomorra, ruha nélkül az ember kevesebb mint délután, ebéddel és folyadékkal a hasában amit evett/ivott napközben

akár 2 kg is lehet az eltérés!


kis pocid is lehet attól mert kajáltál (amikor végigmegy a beleiden, emésztesz akkor több helyet igényelnek, nem lehet olyan lapos a hasad mintha nem lenne benned épp kaja)


ne ilyesmit nézz magadon, hanem hogy van e háj a combodon, fenekeden, csípődön, karodon stb


ajánlanám figyelmedbe még a BMI index kalkulátort

beírod a korodat, nemedet, súlyodat, magasságodat és ezek alapján kikalkulálja hogy sovány, normál vagy elhízott vagy e


[link]

2013. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok, beírtalak:


Testtömegindex: 17.3


Percentilis: 25-50 között


A gyermek normál testsúlyú. A gyermek testsúlya ideális. Lehetőség szerint sportoljon, igyekezzen változatosan étkezni. Ne feledje, hogy a normál súlyú emberek csoportjába tartozók várható élettartama a leghosszabb, ezért igyekezzen megőrizni ideális testsúlyát, mellyel remélhetőleg számos keringési és mozgásszervi betegséget kerülhet el gyermeke felnőtt korában is.

2013. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. jan. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!