Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S melltartó gond segitet...

Nyunyoo kérdése:

S. O. S melltartó gond segitetek?! :/

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a gond hogy tökre zavar futás közben a mellem de nem csak akkor még melltartót nem hordok.

Szerintetek kène melltartót hordanom?

Már gondoltam rá,az osztálytársaim közül mindenki hord már.

Már ők is kérdezték hogy mèrt nem hordok.:/ anyuval eről még nem is beszéltünk. Szerintetek hordjak?:/

Mellem alatt vagy mell körvonala nem tudom hogy kell irni 71cm.

A mellem meg 84cm szerintetek?:oo



2013. jan. 21. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2013. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon kellene már melltartót hordanod! főleg ha már zavar futás közben. szerintem kb olyan 70C-s lehetsz
2013. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link] a végén vannak a méretek

egy kicsit elszámolhattam magam :) itt kitudod számolni

2013. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70A vagy 70B lehet a te méreted, menj el egy boltba, próbálj fel egy párat és vedd meg amelyik jó. Ha zavar a melled akkor egyértelmű hogy kell melltartó.
2013. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

oké.:)

Anyuval eről még nem beszéltünk.:s

Hogy mondjam neki?

2013. jan. 21. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:

hozd fel neki, hogy kezd nagyon kínossá változni az öltözködés, (nekem annak idején az kezdett zavarni, hogy átlátszott nagyon a felsőkön a cicim :D mert eléggé feszülős divatfelsőket hordtam... )

mondd el neki amit itt.. hogy futás közben zavar.

2013. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok 31F, de egyszerűen nem értem, hogy a kislányoknak ez mért kínos téma főleg az anyukájukkal szemben. Egy melltartót venni, egy olyan kislánynak akinek már nagy melle van mért ilyen nehéz felad? Ha én apa leszek, ilyen ügyben a lányom simán fordulhat hozzám, elmegyünk és veszünk neki, olyat amilyet szeretne. Mért kell tiltani fiatalabb lányoknak a melltartó viselését, sosem fogom felfogni.
2013. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tegnap mondtam anyunak hogy szeretnék melltartót ő azt mondta hogy oké és majd valamelyik nap veszünk.

Ma el mendtünk venni egyből kaptam 5-t.:))

2013. jan. 23. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi, kár volt parázni :)
2013. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
(:
2013. jan. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!