Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emberek nagyrésze mért...

Az emberek nagyrésze mért itéli el az emósokat és az olyanokat akik úgy öltözködnek? és attól méghogy vannak érzéseik nem b*zik. Sokan halált akarnak nekik, miért?

Figyelt kérdés
az én öltözködési stílusom is emós de érvagdosáshoz közöm sincs. 14/F
2013. jan. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert az emberek agyában az a kép él hogy emós= magába forduló köcs*g aki vágdossa az erét és öngyilkos hajlam.Az emberek látnak 1-2 ilyet és attól kezdve bármit csinálsz ugyan ilyen leszel a szemükben.Ha te ezt az öltözködési stílust képviseled és nem vágdosod az eredet akk ne foglalkozz a negatív véleményekkel!!Ha te így érzed jól magad akk ne érdekeljen hogy mások mit mondanak.mellesleg a legjobb barátnőm is emos és őt is piszkálták de nem is érdekelte és ezzel azt érte el hogy boldog a saját bőrében :) (bocs ha az elejével megbántottam valakit,ez az ém véleményem és mint mindig: Tisztelet a Kivételnek!

15/L

2013. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

általánositás, beskatulyázás.

én egy szimpla rocker vagyok és voltam és anno lesátánistáztak csak mert feketébe öltöztem...fogalmuk nincs az embereknek semmiröl, mellesleg legyinthetnének is mert ugyis kinövöd 5 év mulva. ennyi...

2013. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán azért mert a legtöbb emo fake.Ahogy te is.Tudnod kéne,hogy nincs olyan szó,h emós... hanem szimplán emo...

Én nem ítélem el,én is az voltam,de nem fake.Az öltözködésemnek meg kellett változnia,enyhülnie kellett,de ugyan az vagyok.

Te maximum divatozol,semmi több.

Elítélik az emokat,mert kitűnnek a tömegből,és mert mások.Másrészt az emo-k nem vagdossák ez ereiket,mert nem akarnak meghalni...

A sokan halált akarnak nekik... ez tök mindegy,akár emo-ról van szó,akár nem előfordul.És az az ember aki kívánja,nem normális ilyen szempontból.

Na a bu*zizásról meg csak annyit,hogy divatpofázás az egész.Valaki kitalálta,hogy ez menő,és azóta ez megy.De aki meg nem is közelíti,az meg lúzer.Szóval csak 1 ágazat van ezek szerint,ami ezeknek az id*otáknak megfelel.Ennyi a véleményem az egészről.Én mindenkit elfogadok,őket is,de megvan azért a véleményem.Nem közeledek ehhez a társasághoz,és nem veszem zokon,ha nem tetszek nekik 16L

2013. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyanaz mint bármelyik divatkategoria vagy életérzés.


ha punk vagy igénytelen csöves vagy, ha feketébe öltözöl sátánista,ha goth vagy akkor melankolikus vagy,ha skinhead vagy akkor agressziv rosszarcu állat,sőőőőt ha a rock kedvelök táborába tartozol de mondjuk linkinparkot hallgatsz akkor az csak divatrocker mert nem az az igazi rock( akár az akár nem,csak lásd h hasonszörüek közt is megy a szembeköpés)


a legjobb ha ugy öltözöl ahogy neked tetszik és hallgatsz amit akarsz. én nem tartom magam egyik táborhoz sem mert mindenböl szeretek valamit.de szeretem az extrém öltözéket, a feketét, a piercinget stb. de ehez ugy gondolom nem kell rockernek lenni.stilusjegy, igen de nem kötelezö követni. magadat kövesd.

2013. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a baj hogy az emberek csak ítélkeznek,rocker vagyok,feketében járok és nem költözök szoliba lenéznek úgyhogy nem csak az emokat nézik le
2013. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mert nem mindig emoval találkozik az ember. Nagyon elterjedt ez a stílus de csak öltözésben. vannak akik hihetetlen dolgokat terjesztenek rólunk. Ők bizony a pooserek. Az ember azért ember mert ítélkezik, kibeszél, pletykálkodik. Tisztelet a kivételnek! Meg persze az állatoknak.:)Az emo fiúknak igaz, hogy hosszabb a hajuk, nem a legfiúsabb öltözékekben járnak.. Mi emok tudjuk, hogy bennük soksok szeretet és érzelem lakozik. De a többi ember aki a pletykákban hisz? Ők csak egy lányos külsejű fiút látnak aki khm.. Hát igen szerintük b.z.i. Valójában aki az is, lehet rendes. De az ember ezzel nem törődik. Az ember a kitaszítás mestere. Én szerintem nagyon szépek az emo fiúk, aranyosak.. És ahogy beszélni tudnak! Mindenről lehet velük dumálni! Egyszerűen rettenetesen rendesek! Nos az az ember aki halált kíván egy másiknak.. Az már beteges. Oké utáljanak minket. Röhögjenek ki ha jól esik. De könyörgöm ne kívánják a halálunkat! Annál rosszabb gondolat nincs! Felér egy valódi gyilkosság TERVEZÉSÉVEL! Elég sokat írtam, de remélem kaptál választ. Puxx: emotional
2013. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!