Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre több...

Miért van az, hogy egyre több prűd ember, aki eddig elítélte, és fintorgott a tetoválásokra, az most tetováltat? Meg még mutogatja is, amikor akik ismerik tudják, hogy abszolút nem életstílusa, mert egy szürke, konzervatív görcs?

Figyelt kérdés
Egyre többet látok ilyet, és nem értem mi lehet az oka?
2013. jan. 22. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a divat!

Szerintetek hány olyan ember van, aki azért vesz menő motort, hogy elmondhassa, hogy nekem ilyen van....,aztán két métert nem megy vele egész életében, csak beáll a pláza elé, hogy más is láthassa!!!

Nem egy ilyent ismerek.



Ezzel verik a nyálukat.

Amikor odanyomod neki, hogy menjünk egy pár száz km-t, arra az a válasz, hogy "NINCS BENN BENZIN"!

Jó akkor tankolj.

"ÁÁÁ MOST NEM HOZTAM PÉNZT", vagy más rizsákkal jönnek.

2013. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hm, tényleg igazad van! a motor tökéletes példa, én is voltam olyan motorostalálkozón, ahova a pasas utánfutón hozta le a motorját:D HD.....:D
2013. jan. 24. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont azokra gondoltam én is!

:)


Meg a divatmotorosokra.

2013. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg van az, amikor az illető csináltat egy miniatűr, nagyítóval is alig látható tetkót (katalógusból kiválasztott sablonkép természetesen!), egy olyan helyre ahol szökőévben egyszer látszik, amikor kivonszolja magát nagy ritkán a strandra.

De azért ő elmondhatja hogy van tetoválása és akkor az most húdemenő!

2013. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!