Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lenne igény egy csereberélős...

Lenne igény egy csereberélős oldalra? Hogy ne a szekrényben porosodjon?

Figyelt kérdés

Épp egy oldalt fejlesztek,olyannak szánom,hogy lehetne cserélni dolgokat:alapozó,körömlakk,stb..ami már nektek nem jó(SZín,méret,forma,alak,hatás..)de másnak még lehet,és pl lehet nála van olyan,ami neked kell,de pénzért esetleg nem tudom megvenni,mert már költöttél 1 olyanra,ami nem vált be/nem lett jó/külföldről rendelted,de nem ilyenre számítottál...

Gondoltam hogy lesz ruha,kiegészítő,smink,sminkeszközök stb.alpont,így mindenki jól járna!

mit gondoltok?lenne rá igény?Nekikezdjek jobban?



2013. jan. 23. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Vaterának meg Ebaynek hívják, és létezik. ha gondolod, nyiss egy fiókot, és add el őket.


A csereberélés meg barátok közt okés, de idegenek esetében jobb a pénzes megoldás.


Megbontott sminket nem vennék, mert nem higénikus, és nem szeretnék mindenféle bőrbetegséget.

2013. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ó,vettél te már olyan alapozót,amit kibontottál egyszer,pumpáltál a kezedre,felkented,de borzalmas volt?:)

vagy kaptál parfümöt,ami szerinted büdös volt?:Dmit csináltál?kidobod:/

de köszi:)

2013. jan. 23. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, és nem csak ezekben a kategóriákban, hanem egyéb tárgyakban is. Nekem is lenne sok minden, de megvenni senki se venné szerintem, viszont szívesen cserélnék. Régóta keresek már ilyen oldalt, de mindnél van valami hátulütő.
2013. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még ha nem is cseréled el,hanem kiteszed,hogy ez van,akinek kell vigye,mert kidobod..:)
2013. jan. 23. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Mint a rukkola?

Én sminkcuccokat nem cserélnék, de ruhákat már igen, szerintem nem lenne rossz.

2013. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jaja olyan:)

én amúgy pl pumpás alapozót,testápolót,hajmaszkot simán cserélnék-rúzst pl nem..

de köszi:)

aha lenne minden kategória-ruha,kiegészítő(karkötő,nyaklánc..),babacuccok.. :)

2013. jan. 24. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
hajrá körömlakkot simán aki meg fújjol az nem volt mé sminkesnél?
2013. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RainbowUnicorn válasza:
szerintem jóötlet,én is szivesen cserélgetnék:D abba semmi rossz nincs ha egy rossz alapozót elcserélsz.. persze rúzst télleg nemcserélnék,mert az azért más. de ruhák ,körömlakkok, ilyesmik jó ötlet cserélegtni:D
2013. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!