Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy valaki feltesz magáról ide egy képet, és arra vár, hogy idegen emberek kritizálják, pontozzák? Mindjárt dobok fel magamról én is egyet, hogy megtudjam miért olyan jó buli ez!

Figyelt kérdés
Egy önbizalom-hiányos tininek jó, ha lepontozzák?
2013. jan. 24. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nemed, korod?
2013. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
trololo
2013. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezaz tegyél fel te is magadról, hadd pontozzunk. Ezaz jeee:D
2013. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

mert pozitív választ vár


és megsértődhet, ha nem azt kap


egy szilikoncici tulajdonosa minden hsz-emet töröltette, mert bebizonyítottam, hogy mű a melle :D

2013. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1-es! :) 24 éves nő vagyok, és nem értem mire jó mindez. Oké, hogy megerősítést vár, na de nem tetszhet mindenkinek, tehát negatív kritikát is kapni fog. Ahogy olvasgattam a képek alatti kommenteket, egyesek nem is válogatják meg a szavaikat!
2013. jan. 24. 15:29
 6/16 A kérdező kommentje:
2-es mi az a trololo??? :O
2013. jan. 24. 15:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi! Főleg ha fiú tesz fel, mert ha ronda az összes csaj leugatja. Ha meg jóképű akkor a fiúk írnak a lányok nevében minden rosszat hogy elvegyék a kedvét a kérdezőnek. Azt szeretik sokan ha a másikat megbánhatják sok ilyen hulladék van.
2013. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
3-as Te kis kíváncsi! Én elégedett vagyok az alakommal, jelenleg az önbizalmam is a helyén van, nem akarom elrontani a napom az esetleges negatív vagy bunkó hozzászólások miatt! :D
2013. jan. 24. 15:36
 9/16 anonim ***** válasza:

Biztosan kíváncsiak, és titkon azt várják, hogy dícsérjék őket. Aztán van, aki nem tudja kezelni a negatív kritikát, az vicces tud lenni.

Én azt nem értem, amikor valaki többször is megkérdezi. Egyszer nem elég? Nemrég volt egy csaj, kicsit túlsúlyos volt, és olyan kihívó stílusú, először is leoltották, hogy gáz, de azért megkérdezte még egyszer.

2013. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

én mindig valami kedveset írok az embereknek ha csúnyák, hátha növelhetem az önbizalmát, ha meg valami retardáltat látok, akkor valami vicceset, hogy hátha észreveszi magát.


én soha nem raknék ki magamról képet, mert nagyon is jól tudom, hogy nincs olyan nő, akinek ne lennék jó, innentől kezdve számomra lényegtelen, hogy hogy nézek ki, ha vonzalmat tudok kiváltani


sok srácnak a viselkedésével van a gond, ezért nem tudnak maguknak csajt fogni, és néha a saját átlagos külsejükben keresik a hibát, gyakrabban a nőkben, hogy jaj csak a pénz kell nekik, hát azért ez nem egészen így van. főleg ilyen fiatal korban biztosan nem


20f

2013. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!