Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számtalanszor csináltam már...

Számtalanszor csináltam már olyan hogy megbántok valakit és később rájövök hogy semmi értelme sem volt, idegen érzés?

Figyelt kérdés

csak egyszerűen sz.r a kedvem és nincs kedvem jó fejnek lenni, és utána rájövök hogy áhh ez mire volt jó, de bocsánatot nincs kedvem kérni mindig..


biztos fordult már elő veletek is ilyen, hogyan cselekedtek ilyenkor?


17F


2011. ápr. 16. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsit gáz az ilyen helyzet, ismerem. mikor nagyon nincs jó kedvem akkor sz*rok a világra és hogy mit gondol rólam, és megmondom az őszintét, ami néha balul sül el..ilyenkor elmagyarázom az illetőnek, hogy ne haragudjon, csak nem volt jó napom, habár tudom hogy ez nem kifogás, stb. stb. stb. ha meg nagyon durva volt, akkor komolyabban kell venni, bár olyan még nem fordult elő. a bocsánatkéréshez nekem sincs kedvem, de mivel jobb megoldást egyelőre nem tudok, képtelen leszek ezt alkalmazni.
2011. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah, és12/L
2011. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) jah köszi
2011. ápr. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!