Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek smink nélkül nem...

Akiknek smink nélkül nem olyan szép az arcuk azok járnak fürdőbe? Hogyan viszonyultok ahhoz, hogy smink nélkül látnak titeket?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok válaszát is szívesen várom. :)
2013. jan. 24. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen járok, meg emberek közé is és nem szoktam full mindent takaró sminket kenni magamra. Annak semmi értelme. Nem érdekel ha látják hogy milyen csúnya a bőröm, ilyen és kész, ez vagyok én, szokjanak hozzá. Hozzátenném hogy zsíros, pattanásos, mitesszeres, szeplős, pirosas, tág pórusú fura bőröm van, de a pasiknak még így is bejövök mindig, szóval nem hinném hogy bármi is ezen múlik. A smink meg rengeteget árt a bőrnek, szóval megvagyok nélküle.
2013. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sminkkel is ronda vagyok, mégis járok fürdőbe. Nem beszélve arról, hogy ott aztán mindenki ugyanolyan csapzott, mint én, másnak is vizes és hülyén áll a haja stb. Jól néznénk ki, ha emiatt ülnék itthon.
2013. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van vízálló smink is :)

Minimum vízálló szempillaspirál akkor is van rajtam, nagyon nem érzem jól magam nélküle.

2013. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elakarok menni fürdőbe, nem fog az visszatartani, hogy smink nélkül kell megjelennem. Egyébként eddig én is mindig viseltem sminket amikor emberek között kellett mutatkoznom, de amióta edzőterembe járok minden nap megszoktam smink nélkül is:)
2013. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. jan. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!