Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magammal megkedv...

Hogyan tudnám magammal megkedveltetni a rózsaszín színt?

Figyelt kérdés
Szerintem egy normális 13 éves lánynak szeretnie kéne ezt a színt.sőt rengeteg lánynak ez a kedvenc színe én viszont a falra mászok tőle.Nem szeretem egy kis mértékben sem magamon és szerintem ez nem jó így.Egyszer az egyik ismerősöm felajánlott nekem egy babarózsaszín tökéletes gitárt mindennek együtt tök ingyen.Viszont a színe miatt visszautasítottam.De ha mondjuk barna lett volna gondolkodás nélkül elfogatom...na mindegy a a lényeg,hogy szeretném magammal megkedveltetni.De hogyan?

2013. jan. 24. 18:01
1 2
 1/15 Emyke031 ***** válasza:
Én sem szerettem soha, de az évek alatt megszoktam... Szerintem: szemfesték! :)
2013. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni azt, ami nem megy. Semmivel se leszel több, ha szeretni fogod. De ha annyira megakarod szeretni, akkor vegyél sok rózsaszín ruhát és gondold azt hogy barna, vagy totál más, amit szívesen hordanál.
2013. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd! Te neked ez nem tetszik és ez van.. Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.. Én pl 15 éves lány vagyok és én is gyűlölöm a rózsaszínt. Régen szerettem. Régen utáltam a lilát, hányni tudtam volna tőle és egyik napról a másikra megszerettem. Ugyanígy volt ez a barnával is. Én most a pirosat és a rózsaszínt nem szeretem. Igazából én elég fiús vagyok, színekben a feketét, a zöldet a kéket és a szürkét szeretem..

Attól, hogy más lány "rózsaszínes" neked nem kell annak lenni.. Ha te is "rózsaszínes" lennél, akkor most nem lenne a problémád, hogy megszerettesd magaddal. Neked nem tetszik és kész:)

Lehet, hogy majd idővel megbékélsz vele, max ha lesz gyerekd, és mondjuk kislány lesz, akkor ő úgyis (mint általában minden kislány) akarni fogja a rózsaszín dolgokat és hozzászoksz.

Szerintem ne erőltesd.:)


Vagy ha annyira akarod, akkor csak azt tudom mondani, hogy vegyél mindenből rózsaszínt és próbálj hozzászokni. Idővel sikerülhet csak nem biztos, hogy élvezni fogod..:)

Sok sikert!

2013. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
miért kéne magadra erőltetni? ízlések és pofonok.
2013. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a kék volt a kedvenc színem, és máig az :)

Nem kell elfogadtatnod magaddal, ha nem szereted, nem leszel kevesebb tőle. Amúgy meg a gitárt körömlakkal át lehet festeni :D Én pl amikor kiskamasz voltam, a fekete telefonomat simán átkentem csillámos körömlakkal :D

2013. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én amikor 15 évesen bekerültem a gimibe az összes lány osztálytársamnak a kedvenc színe a rózsaszín volt. Egyszerűen nem értettem, hogy miért pont a rózsaszín és miért vesznek mindenből rózsaszínt. Aztán ezt valahogy megszoktam. Én is vettem fel rózsaszín ruhákat, de más cuccokból nem kerestem ezt a színt. Én büszke vagyok magamra, hogy sok lány közül én nekem nem a rózsaszín a kedvenc színem, hanem a sárga. Olyan kutyaközönséges lányok szeretik a rózsaszínt/rajonganak érte, szerintem.
2013. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 24. 18:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, pl. azzal, hogy telepakolod a szobát cserepes rózsával (csak ne felejtsd el gondozni). Ilyennnel:

[link]

Na ezek aztán tényleg gyönyörűek - és rózsaszínűek. Szerintem se lehet erőltetni, de hátha ezáltal megszűnik az utálat.

Miért nem fogadod el, aztán fested be a gitárt?

http://www.youtube.com/watch?v=n0pJVtiJ0eQ

2013. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A rózsás ötlet tényleg nagyon jó. Ki ne szeretné a virágokat?

Egyébként ami nem megy, kár erőltetni, 13 évesen én is utáltam a rózsaszín, csak 5 év múlva szerettem meg:) De a gitárt azért fogadd csak el, nehogy megbánd.

2013. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
OKÉ KÖSZI
2013. jan. 24. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!