Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy 14...

Szerintetek gáz, hogy 14 (lassan 15) éves létemre nem tudok magassarkúban járni? 14/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, 19-20 éves koromig én is csak bukdácsoltam benne :)
2013. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az lenne fura ha már tudnál, még csak egy tini vagy, nem is szabadna ilyet hordanod, mert marha káros a csontjaidnak, rossz lesz tőle a tartásod, félre fejlődhetnek a csontjaid miatta.
2013. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen fölöslegesnek tartom, de eléggé bántó, mikor a korosztályom leszól, mert ennyi idősen nem tudok benne menni..
2013. jan. 25. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne röhögtess, ez miért lenne ciki? A legtöbb húszon éves sem tud és az sem az. Évente pár alkalomra illik mondjuk egy kisebb sarkú magassarkú, de az sem 14 évesen, szóval nyugi.

19/F

2013. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak azért zavar, mert kicsi vagyok, és naponta körülbelül 10x megkapom, hogy "vegyél fel magassarkút". Aztán mikor mondom, hogy nem tudok járni benne, elkezdenek lehurrogni :S
2013. jan. 25. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:

én, Kedves Kérdező hamarosan mnúlok 20éves, 156centi vagyok és nem tudok magassarkúban rendesen járni, de nem érdekel!

ettől még senki nem lesz se több se kevesebb.

gondolom nálad magasabb ember mondta neked, hogy vegyél magassarkút: vágj vissza neki, hogy milyen a magaslati levegő, mert úgy néz ki elég oxigénhiányos, mivel ilyen baromságokat hord össze...

attól mert valaki alacsony, nem kell egyből a lábára "hegyeszteni" egy 10centis magassarkút.

2013. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Három évvel idősebb vagyok, és én se tudok. Nem hiszem, hogy gáz. :D
2013. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez tetszik! :D Azt szoktam egyébként mondani, hogy a gyomok gyorsabban nőnek, mint a virágok :D
2013. jan. 25. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
nem is kell hordanod, nem a te korosztályodnak találták ki. nyugodj meg, te csinálod jól, az osztálytársaid menőzzenek nyugodtan a magassarkúval, majd ha szép kalapácsujjuk lesz, akkor majd mond meg nekik, hogy legalább szöget vernek könnyen a falba.
2013. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!