Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 162-3 cm-hez mennyi az ideális...

162-3 cm-hez mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

kb. 49 - 49,5 kg vagyok.

16/L


2013. jan. 27. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
én 14 évesen vagyok ilyen magassággal 46kg. szerintem a tiéd teljesen jó :) meg csontozattól is függ
2013. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem még kevesebb is az ideálisnál egy-két kiloval.
2013. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem is a kilóval van a gond, hanem az alakommal, mert szerintem az borzalmas..:S köszi a válaszokat!:)
2013. jan. 27. 10:36
 4/10 Regus. válasza:
27%
Szerintem teljesen ideális. :)
2013. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-4 kiló még Rád férne.
2013. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
52-53 szerintem. Anno annyi voltam én is ilyen magassággal és szerintem az pont jó volt.
2013. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hááát, hízni biztos nem szeretnék, így is akkora hasam van, mint egy ház.. meg a lábaim is..
2013. jan. 27. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez a tipikus probléma lányoknál. Nem nagy a súlyuk, de háj van rajtuk... Ilyenkor kell elmondani, hogy az izom nehezebb mint a zsír, és az adja a jó alakot, szép formákat.


Tehát ki kellene alakítani egy megfelelő étrendet elsősorban. A szénhidrátokat csökkentsd le amennyire csak tudod. A meglévő se kenyérből meg tésztából, ilyesmiből álljon, hanem rizsből, zabból, zöldségekből. Emellett rengeteg fehérjét kell enned, de ne virsliből meg ilyenekből, hanem sovány húsokból, tojásból, túróból, halakból.


16 évesen akár a konditerembe is lemehetsz már, azzal teszed magadnak a legjobbat. Súlyzós edzés. Ne félj, "túl izmos" soha nem leszel, csak nőiesebb. Ha nincs rá lehetőség, akkor akár edzhetsz otthon is, hasznos olvasmány a meztelen harcos, vagy a fegyencedzés, az jól leírja az otthoni edzést. Rubint Rékát és társait viszont messzire kerüld el, amennyire gyorsan csak tudod! Parasztvakítás az egész.


Emellé kell minimum napi 3 aerob edzés. A legjobb a tempós gyaloglás. Kb 40 percig, erőltettett menetben, de nem futva.

2013. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszodat,azt hiszem megfogadom a tanácsodat! :)

Amúgy, minden hétfőn és szerdán, megyek "gyors gyalogolni" 1 órára, és minden pénteken kocogok. :) Emellett szerintem az étkezésem is rendben van, viszont tornázni nem nagyon tornázok, de majd ezt is beiktatom!: )

2013. jan. 27. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 163 cm-hez 46,5 kg vagyok. 17/L
2013. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!