Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is visszataszító,...

Szerintetek is visszataszító, vagy sem?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki teljesen csupasz. (a karján, a lábán, odalent, a hasán, a hátán, a hónajján egyszóval seholsem szőrös...nincs bajsza) csak szempillái, szemöldöke és hosszú haja van? Csakmert ez én lennék, és barátnőim lefujjognak hogy olyan vagyok mint egy csupasz gyik. Szerintetek is? Egyszer egy felnött nő mondta, hogy csak féltékenyek rám, mert van időm, és kibírom az epilálást...

2013. jan. 27. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Szerintem egy nő ne legyen szőrös. Nem baj, ha nem olyan, mint te, de ne legyen sok szőre se.
2013. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
mutasd, látatlanban nem tudhatom
2013. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem visszataszító. Bár a hason, háton csak pihe szokott lenni, azt szerintem felesleged epilálni, de a kart megértem, ha erősebb a szőrzet, meg a lábat, hónaljat is, mert az természetes hogy szőrteleníti vki.
2013. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazábol szőke vagyok, ugyhogy nem nagyon látszik, de az idegesített, hogy ha kiráz a hideg, akkor felál fél centi szőr a karomon... :D
2013. jan. 28. 00:13
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Nincs ebben semmi különös.

Egy magára valamit adó nő nem szőrös-bár a hátat túlzásnak tartom. :)

20N

2013. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

jól elcseszed ha mindet leszeded

ilyen barátnőim és felnőtt nő ismerőseim mind megszívták vele

hetente szőrtelenítés mert megkeményedett a szőr h leszedték folyamatosan éveken keresztül

a pihéket ha leszeded gyorsan visszanőnek

főleg h rosszabb napjain a 27 éves nő ismerősöm hiper szőrös a vállán mert leszedte a pihét...annyi szőre lett ...pedig 10 éve még pihés volt és észre se vetted volna...

2013. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pfuuj. Ez elég kiábrándító. Am a hátam nem szőrös, hanem hanem ott a popom felett, ahol az a 2 behorpadás van vagy mi. :DD és azért szoktam leszedni, mert nyáron strandon kinnvan, és barna a bőröm, szőke a szőröm, és látszik.
2013. jan. 28. 00:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez tök jó:D Én tuti örülnék ennek az adottságnak:D
2013. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
akkor most egy kicsit megnyugodtam... uhh... hát akkor inkább nem akarom figyelembe venni, hogy emiatt megszólnak a "barátnőim"! :/
2013. jan. 28. 09:25
 10/17 anonim ***** válasza:
nem. De az nem igaz, hogy erősebben nő vissza a szőr.
2013. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!