Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire tetszik...

Fiúk, nektek mennyire tetszik ha egy lánynak látszik a foghúsa?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen és utálom, mert szerintem csak elcsúfít, ezért se szoktam annyit mosolyogni. [link] a baloldali is egy ilyen eset. Gondoltam rá, hogy megcsináltatom...de egyszer leszólított egy srác azzal, h milyen szép a mosolyom...és akkor se találom szépnek. :S

19/L


2013. jan. 28. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ez miért van? Volt fogszabályzód?
2013. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

Nekem nem tetszik.De ez egyáltalán nem érdekel.

Amúgy meg íny nem foghús :D

2013. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Volt fogszabályzóm...de kicsit visszaállt, mert utána nem használtam rendesen az éjjelit, szóval akarok majd újra.

Fogtechnikusnak tanulok és foghúsnak szokták nevezni...szóval.. :D

2013. jan. 28. 19:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi baj.Ha valakinek tetszel,akkor annak mindenhogy tetszel.Ne akarj megváltozni,mindenki olyan amilyennek megteremtették őket :)
2013. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem szép, ez tény, de ha amúgy aranyos vagy és szép az arcod, akkor ez nem számít. Mindenkinek vannak szépséghibái. Aki szerelmes lesz beléd, pont ilyennek fog szeretni.
2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
szerintem csinaltasd meg
2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most nyomasson emiatt botoxot az arcába? Normálisak vagytok? Ne csináltasd meg. Mindenkinek van előnytelen dolog a külsején.
2013. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek is látszik az ínye ha mosolyog, és így is tök sok fiúnak tetszik, mert így is nagyon szép, van barátja, aki ráadásul baromi jól néz ki, szóval hidd el nem ezen múlik.

Nekem pedig nagy az orrom és vastag a vádlim mégis mindig megkaptam akit akartam.

Nem tudom miért izgat ennyire? Úgy gondolod, hogy ha jön egy pasi majd egyesével megfogja nézni a testrészeidet, és ha valami nem tökéletes rajtad akkor már nem is érdekled? nagy szart. Hidd el, hogy csak az összhatás számít, és mosolyogj sokat, mert szerintem a fiúk szeretik az életvidám lányokat!

19/L

2013. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt hogyan lehet megcsináltatni?? A képen is látszik, hogy a másodikon sokkal kevésbé mosolyog a csaj. Amúgy szerintem is az összhatás számít leginkább.
2013. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél már hülye :) Egyrészt ha valakinek pont emiatt nem tetszel, az már rég rossz, másrészt a két legszebb mosolyú lányismerősöm közül az egyiknek pont ilyen. Te is kaptál már pozitív visszajelzést, inkább azzal foglalkozz, ne az önkritikát vidd túlzásba.

25/F

2013. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!