Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csak aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csak aki tetszik és úgy látszik, hogy én is bejövök neki. Viszont Fb-n még mindig mással van kapcsolatba akivel elvileg nincs is együtt. Ami egy kicsit zavaró. De mintha érdekelne annyira az Fb de elégé zavaró?

Figyelt kérdés
Csók már volt igaz hogy közbe mobilon Fb-zet...aztán másnap újra találkoztunk persze barátai is jöttek előttük csók nem volt sőt nagyon nem is beszélt velem meg semmi aztán amikor kettesben maradtunk (hazakisértem buszon) csók szintén volt persze közben Fb-zet...Csak játszik velem vagy mi? Ez nagyon zavaró vagy egyszerűen mások előtt szégyell? Mit csináljak?
2012. aug. 15. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez ugye kamu kérdés?
2012. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés.
2012. aug. 15. 10:52
 3/14 A kérdező kommentje:
(amúgy egyre jobban utálom a Facebookot)
2012. aug. 15. 10:53
 4/14 anonim ***** válasza:
én mindig is utáltam
2012. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi lenne,ha hanyagolnátok a facebookot? Ne ott éljétek az életeteket!

Észrevétel1: Lehet,hogy mégis együtt van velük,amíg meg nem húzza őket.

Észrevétel2: G*cimenő a kapcsolat állapotok heti frissítése..(Remélem,érzed az iróniát.)

Észrevétel3: Nem vesz komolyan és a többi csajjal is ezt csinálja.

2012. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ez így nagyon szarul esik...magasról szarik rám a csaj.És fogalmam sincs, hogy mit csináljak...nagyon tetszik
2012. aug. 15. 10:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Én pasi vagyok ő csaj és nem fordítva ><
2012. aug. 15. 10:57
 8/14 A kérdező kommentje:
Én leszarom a facebookot...neki nagyon fontos
2012. aug. 15. 10:57
 9/14 okoska31 ***** válasza:

szerető státuszban vagy apám, és ott is maradsz!


ennél a csajnál legalább is.


ha én valakivel vagyok, még a mobilomat is kikapcsolom, de legalább lenémítom, hogy hívással se zavarjanak.

nem csók közben fb-zek rajta. Amúgy érdekes lehetett, hogy csókolt, és közben a fejed mögött meg nézte az fb-t.

2012. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem volt érdekes. Szar volt nagyon szar meg ha még meg akartam csókolni elrántotta a fejét és Fbzet tovább...
2012. aug. 15. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!