Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csak az alsó szemhéjamat...

Ha csak az alsó szemhéjamat húzom ki szemceruzával, az hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
Fekete szemceruzával, és nem olyannagyon vastagon, szóval nem annyira feltűnően.
2013. jan. 28. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
én igy szoktam csak erősen húzom ki alul többen is dicsérték hogy jól áll negativot pedig nem mondtak még annak ellenére h elég őszinte szókimondó emberek vesznek körül
2013. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kis szempillaspirált azért még használj szerintem :)
2013. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már felül is húzd ki nagyon vékonyan, mert ha látszik, hogy alul van kihúzva elég rendesen, akkor az elég gusztustalan. Szerintem. Bár szemformától is függ, de több csúnyát láttam mint szépet, sőt...
2013. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak alul húzod ki az olyan félkész sminknek tűnik, nem szép.
2013. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem volt egy osztálytársam aki mindig csak alul húzta ki feketével(vastagon) és úgy nézett ki mint egy zombi de ő mondjuk ronda is volt. ha szép vagy akkor minden jól áll. :D
2013. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!:)

Az én trükköm:

Alul a külső szemsaroktól húzd kb a szemed közepéig. Felül pedig tussal húzd a szemhéjad közepétől kifelé, a vastagságát pedig fokozatosan növeld. Felülre, a szem belső sarkától a szemközépig fehér, vagy világos színű szemhéjpúdert használhatsz. Ezzel optikailag távolítod a szemeid közötti távolságot.

Hasonló példa:

[link]


Ha egymástól távol ülő szemeid vannak, belülre tegyél sötét színeket, kívülre pedig világosabbakat. Régi trükk.

De itt részletesen is utána olvashatsz:

[link]


(Még 1 jó tanács, ne végezz félmunkát, fordíts elég időt rá reggelente, mert megéri:)

2013. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!