Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik nektek ez az oldal?...

Tetszik nektek ez az oldal? Véleményeket várok! :-)

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 3. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
jó reklám. olyan mint a többi idézetes oldal, de nem rossz.
2013. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mintha látnám, hogy mindjárt törlik a kérdést 'reklámozás' miatt. Én csak véleményeket kértem, hogy mi jó, és rossz benne, csak most kezdtem.

Olyan nyálas oldal lett, mint a többi?

Nem olyat szeretnék, valami komolyabbat...

2013. febr. 3. 10:28
 3/9 Joshy Ca$h ***** válasza:
Én már hányni tudnék az ilyenektől. Tele van életbölcsességekkel, csak az a baj olyanok írják akiknek fogalmuk sincs az egészről! Egy 90 éves embert szívesen hallgatnék miket látott, élt át, tapasztalt, de ezek a szavak egy tizenéves szájából szánalmasak.
2013. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia! az tényleg igaz hogy már rengetek ilyen oldalt hoztak létre Facebookon de hogyha majd egy kicsit fogsz vele foglalkozni és minden nap följársz, és még teszel bele extrákat akkor talán sikerülni fog hogy egy csöppet komolyabb legyen.....lenne egy tippem: készíts hozzá blogot ha van kedved!!
2013. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a blogba mit írnék? Nekem még nem volt.

És milyen extrákra gondolsz?

2013. febr. 3. 11:02
 6/9 anonim válasza:
a blogba is ilyen idézetes képeket,megható történeteket, idézeteket...stb ajánlom neked a blogger.com-ot....szerintem az egyszerű de mégis nagyszerű dolgokra képes....ha kérdésed lenne írj üzit!! :)
2013. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 QueenRavenna ***** válasza:
Unalmas, 1001. szar idézetes oldal.
2013. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Joshy Ca$h-el értek egyet - szerintem hagyd a francba, ezer ilyen oldal van és mind egyforma. Tinilányok életbölcsességei - szánalmas. Ebben nem lehet "komolyabbat" alkotni, csak ha már elég idős leszel ahhoz, hogy ilyen "bölcsességeket" mondj. Mellesleg ezek a nagy "bölcsességek", meg idézetek általában mind közhely!
2013. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem éri meg, hogy most újat kezdj... már millió ugyanilyen van amit többen ismernek :S
2013. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!