Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A vaterán érdemes árulni?...

A vaterán érdemes árulni? Korrektek a vatera ügyfélszolgálatosai? Ha van valami probléma segítenek megoldani? Véleményeket kérek! Esetleg van a vateránál jobb oldal?

Figyelt kérdés
Üzletet szeretnék nyitni és érdeklődöm egyenlőre! Ruhákat szeretnék árulni!
2012. júl. 26. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!



A vatera jó. Nekem eddig mindig korrekt emberekkel sikerült üzletet kötnöm...én mindig a vásárló fél voltam. Eddig jó pár ruhát, kávéző asztalt vettem. Leütöttem egy wc csészét egy szekrényt úgy, hogy megvárják míg hónap elején fizut kapok. Tehát korrektek. Mondjuk ehhez az is kell, hogy Te is az legyél, tehát hónap elején ne nyögd be, hogy bocsi mégse tudok menni a dolgokért.

Az ügyfélszolgáalt nekem 2 napon belül válaszolt mindig.

2012. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor talán nem volt komolyabb bajod mint például hol kell megadni az email címedet (csak egy példa volt), így tudtak válaszolni az ügyfélszolgálatosok, de az én tapasztalatom eladóként, hogy iszonyat gerinctelen csaló banda, és fejletlen a vatera, 5évvel minimum le van maradva!
2012. aug. 4. 09:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok mások, hogy látják..
2012. aug. 4. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen korrektek az ügyfélszolgálatosok a vaterán. de némelyik eladó egy csaló. az érintőképernyős telókat úgy árulják, hogy lehet benne tévétnézni, meg internetezni, aztán kiderül, hogy mégsem. (persze megvásárlás után derül ki, kipróbáláskor). ágyneműhuzatot is árulnak 3 ezer ft körül 7 részest. hát selejt, pár nap használat után szakad szanaszéjjel.
2013. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!