Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a körömrágásról? Kiskorom óta rágom, de már engem idegesít, kellene valamilyen segítség amivel teljesen leszokom róla és soha nem akarok rá vissza szokni.

Figyelt kérdés
(Nem vagyok ideges, feszült, nincsennek problémáim) állítólag ezek a leggyakoribb jelei. Előre is köszönöm.

2013. febr. 4. 08:40
 1/10 anonim válasza:
mukormok, azokat csak nem ragod meg
2013. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is kiskorom óta egészen felnőtt koromig rágtam - mindaddig, amíg meg nem tudtam, hogy a körömrágástól nagyon könnyen kialakulhat vakbélgyulladás... (sok kosz, amit megeszünk vele...)
2013. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van egy keserű ecsetelő, azt hiszem dentinox, direkt körömrágás ellen. Bekened, keserű lesz a körmöd, így nem rágod.
2013. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dentinox fogzásra való a babáknak.:)Én is rágtam egészen egy évvel ezelőttig.Beruháztam a rossmannban kapható lovely körömnövekedés serkentőjére (400-450ft)Kentem minden nap vele a körmöm már az első hét után látszott az eredmény azóta nem rágom és szép nagyok a körmeim.Megér egy próbát mellesleg olcsóbb és veszélytelenebb mint a műköröm.
2013. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dentinox a márkanév, gyárt fogzásra való zselét babáknak és gyártja ezt a keserű oldatot körömrágás ellen is.
2013. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sima körömlakk segített illetve a rövidre vágás.
2013. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) én még a körömlakkot is lerágom :P de tegnap csináltam magamnak műkörmöt, remélem sokáig kitart majd, de ha leesik valószínűleg már abban a pillanatban nem lesz körmöm :D de ha szerencsém lesz akkor itthon leszek és majd újból megcsinálom :D Köszönöm az ötleteket, leheth majd beszerzek egy olyan körömlakkot keserűt vagy amitől gyorsan nől a körmöm, bár van olyanom itthon asszem Oriflames ilyen zöld színű, de már nemtom h segített-e vagy nem :P :D
2013. febr. 5. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogadj pár haveroddal egy sörben azzal a feltétellel h ha hónap végéig nem rágod le akkor tőlük kérsz apróságot de ha lerágod akkor megadod nekik a sört :D (jelenleg én is ezt csinálom ;) )
2017. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is ez van. Én rágót szoktam enni mert valamit mindig rágnom kell. De egy csomag rágó nem tart valami sokáig úgy hogy kb napota veszek újat. Meg figyeltem magamon hogy videó/film nézés közben csinálom leginkább szóval mindig veszek valami rágcsát. Suliban meg mgkértem az egyik haveromat hogy akármikor látja hogy rágniakarom a körmönet adjon egy tockost. Mert persze a suliban nem lehet rágózni. Nem igazán szoktam le de hátha egyszer
2019. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok. Rágót szoktam VENNI nem enni csak elírtam
2019. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!