Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az intim gyantázás nagyon...

Az intim gyantázás nagyon fáj? Meg tudom magamnak is csinálni, vagy csak kozmetikussal sikerülne rendesen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem annyira fájt hogy kifolyt egy évnyi könnyem és taknyom egyszerre, és eldöntöttem hogy nem leszek mégegyszer ekkora idióta, mert ezt a szenvedést a szőrtelenség nem éri meg. 1 hét után meg már kezd is kinőni.
2013. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ez meggyőző volt:D
2013. febr. 4. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Először eléggé fáj, mivel nem vagy hozzászokva és nem tapasztaltad még, viszont tűrhető lesz utána.

Én kozmetikussal csináltatom, viszont megpróbálom majd itthon is, elvileg nem nehéz.

2013. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdetben kozmetikushoz jártam, azonban volt pár alkalom, amikor kénytelen voltam magamnak megcsinálni, azóta is egyedül oldom meg. Szerintem egyáltalán nincs benne nehézség, de azért nem árt tudni, hogy mit hogyan. Nekem a fájdalom sem vészes, kibírható. Kb. 3-4 hétig nem nő ki utána a szőr.
2013. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és milyen gyantát használtok? rendes,vagy hideg,stbstb..
2013. febr. 5. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Rossmanban szoktam venni sima, görgős gyantapatront. Ezt mikróban is lehet melegíteni, én is úgy csinálom.
2013. febr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sziasztok! nem szeretnék ujabb kérdést inditani emiatt, gyantázáshoz mennyire növesszem meg, körülbelül, milliméterre? régebben epiláltam teljesen, amit nem tudok elképzelni már hogy birtam, kb 1 éve sikítva menekülök az epilátortol, egy hosszabb borotválási időszak után, de vissza akarok térni, amihez pár alklom gyantázás lenne szükséges, de soha nem gyantáztattam még, nem tudom mi a minimum amivel vállalnának :))
2013. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fájdalom egyénfüggő. Van, akinek elsőre sem fáj egyáltalán, van, aki évek múltán is nagyon szenved. Amíg nem próbálod ki nem fogod tudni. Először mindenképp menj kozmetikushoz, mert ott meg tudod nézni, hogy hogyan kell szakszerűen csinálni, és személyre szabott tanácsot is kaphatsz.
2013. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kb 5mm-re szoktam növeszteni, azt mondta a kozmetikusom, hogy ez pont jó, mert könnyen, és főleg jól kiszedi a gyanta. Pedig fiú vagyok, jó erős szőrzettel.


Csajoknak szerintem elég egy picit rövidebb is, mert gyengébbek, puhábbak a szőrök, könnyebben kijönnek a bőrből. De ha 5mm-re hagyod megnőni, akkor tuti hogy jó lesz, és gyantázás közben majd megkérdezed a kozmetikust, hogy mi a véleménye, hogy legközelebb mekkorára hagyd meg.

2013. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden alkalommal egyre elviselhetőbb, de az első eléggé fájt... Én nem tudom, hogy csinálnám meg egyedül, mert pont az intim résznél, a kozmetikussal úgy csináljuk, hogy nekem feszítenem kell a bőrt. Mondjuk nem tudom, hogy ez a lányoknál, hogy megy, sztem a fiúknak nehézkes lenne egyedül.
2014. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!