Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmaznád meg, mi...

Totallystranger kérdése:

Hogyan fogalmaznád meg, mi az, amitől egy arc szép számodra?

Figyelt kérdés
Próbáld meg végig gondolni, megvizsgálni, hogy mik lehetnek azok a tulajdonságok, okok, ami miatt azt mondod egy arcra, hogy szép.

2013. febr. 4. 22:39
 1/4 anonim válasza:
20%
A felület, legyen sima, ne legyen pattanásos, miteszeres, túl százar, túl zsíros. A formálya, ne legyen ovális fe kör se. Az arccsontja ne vesszen el. (az amire a pirosítót rakják) :) A szemöldök, számomra nagyon meghatározó. Annak formálya, színe legyen hasonló a haj színéhez, vagy annál kicsivel sötétebb.A szempilla, legyen hosszú, csomómentesen kifestve. A szája legyen telt, ápolt, neegyen kicserepesedve. Fogak: rendezettek, fehérek. Bajuszka: ne legyen! :) szerintem ilyen a szép női arc
2013. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Kedves őszinte tekintetű, mosolygós, nyílt és főként karakteres. Ha pattanásos, akkor csak akkor szép, ha szépek a vonásai, ha nem pattanásos és nem betegség által károsított, akkor minden arcot szépnek találok.
2013. febr. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Én megfigyeltem, hogy leginkább az olyan arcot látom szépnek, aminél a szem vagy a száj a karakteres, feltűnő. Magamban szem- vagy száj-orientált arcnak nevezem az ilyen arcokat. Mert a legtöbb arcon van egy dolog, ami nagyon hangsúlyos, ami az arc karakterét adja, a szem, a száj, vagy az orr. Az orr-orientált arcokat nem annyira látom szépnek. Száj orientált pl.: [link]

szem-orientált: [link]

Vagy az is tud szép lenni, ha semmi sincs annyira középpontban az arcon, viszont minden arányos, szimmetrikus.

És ha valakinek a vonásai nem is annyira szépek, akkor még tud tetszeni szép bőrrel. Nem azt mondom, hogy hibátlan, mert olyan nincs, sajnos és is pattanásos vagyok picit, de kezelem, és használok rá korrektort. Nálam a szép bőr annyit takar, hogy hogy ha ránézek, akkor ne a bőrhiba legyen az első ami megragadja a figyelmemet.

2013. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Legyen karakteres, ne átlagos, tűnjön ki a tömegből például a mosolyával, ez a legfontosabb. Nagyon szép tud lenni, ha mosolygás közben kis gödröcske képződik a pofiján. Nem tetszik a kerek, pufók arc, sem a túlzottan óvális, hosszúkás. Az arccsontjai látszódjanak. Inkább a kislányos arcokat kedvelem. A tiszta ápolt bőr elengedhetetlen. Emellett vagy a szeme, vagy az ajkai legyenek feltűnően szépek. A kettő közül az egyik, de az sem gond, ha mindkettő. Legyenek ápoltak a fogai, a szemüldöke legyen szép, a pillái dúsak. Ha nem krumpliorr, vagy épp nem horgas, esetleg malackás, akkor mellékes a formája és mérete. Ha egy gyönyörű nő ki van sminkelve vastagon, már nem vonz.


Férfiban szerintem a szintén karakteres arc a szép, csak épp a nőies vonásoktól mentes. Szépek a szemei, vadóc a tekintete, ápolt, de nem piperkőc, van egy kis borostája, a bőre tiszta, szintén nem pufók arc, de nem is hosszúkás, az arccsontok látszanak, normál orr.

2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!