Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mennyit költetek szépségápo...

Ti mennyit költetek szépségápolásra 3 havonta?

Figyelt kérdés

Én körülbelül 20.000Ft-ot. Ez nagyon soknak számít, spórolnom kéne? (Beleszámítottam a fodrászt, a kozmetikust és a boltban vett szépségápolási termékeket, mint pl. hajfestéket, sampont, tusfürdőt)

Ruhával együtt szerintem kijönnék olyan 40.000Ft-ra.


2013. febr. 6. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én egyetemista vagyok, szóval nekem nagyon sok lenne. Ha te megteheted természetesen akkor nem sok. Én csak akkor vásárolok meg valamit, ha például kifogy.
2013. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Max. 5000 Ft-ot, de lehet így is sokat mondtam. Fodrászhoz szoktam járni kb. fél évente. kozmetikushoz nem, a sampon meg a szappan meg legalább fél évig kitart, egyéb szépségápolási cuccot is ritkán veszek, mert azok is sokáig tartanak.
2013. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem engedhetem meg magamnak a drága kozmetikumokat. Az élesztő egyvelegével kezelem az arcomat,karácsonyra és szülinapomra szoktam kapni parfümöt és az egy évig elég.Hagyományos olcsó hajmosó,hajbalzsam. 450ft-ért kapok hajfestéket amivel színezem a hajam.Nekem a kozmetikum költségébe a gombásodás elleni krém,a baba popsi kenőcs,a férjemnek a gyógyszere és a szemcsepp ami még belefér. Elég régóta nyírom a saját hajam.
2013. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én körülbelül 10.000Ft-ot, de van amikor kevesebbet.

A hajamat magamnak vágom és kozmetikushoz sem járok, ezekre nincs szükségem, megtudom csinálni itthon is. Ruhát viszont ritkán veszek, van, hogy több mint fél évig egy pólót sem. Jól megvagyok a régi ruháimmal szeretem őket, és ha döntenem kell, hogy sminkcuccokat vagy ruhát veszek akkor a smink mellett döntök.:)

2013. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam számolni.

Heti 2x megyek fodrászhoz , ő megmossa , belövi a hajamat.

Kozmetikushoz is gyakran járok , szemöldököt igazítani és bőrt csiszoltatni illetve hámlasztatni.

Meg használok hidratáló krémet naponta.


A ruhákat nem számolom.

2013. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fodraszhoz nem járok,magamnak festem (kb fél évente mivel amugyis sötet a hajam)fekete szinre.Kozmetikushoz sem jarok,böröm rendben van.Szemöldököm magamnak szedem.Parfüm:van egy olcso parszaz forintos a mimdennapokra,meg egy draga amit csak vemdegsegbe(dokihoz,stb.)hasznalok(kitart fel evig)tusfürdöt havonta veszek mert naponta tusolok.Ez palmolive.Sampon meg balzsam szinten havonta(Head and shoulders)Testapolo eleg 3 honapig(ez legtöbbször GArnier)arclemoso is 3 honapig tart(nivea).arc illetve kezkremet nem hasznalok.Deo az rexona. szinten 3 havonta.Sminket nem hasznalok jo ideje csak.ritka ha.szempillaspiral szemceruza.Ruhat èvdzakonkent veszek.Nem mårkasat,de benne van.olyankor 2 cipö,plussz 3 teljes öltözet.
2013. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak és a megvásároltakra tényleg szükséged van, akkor nem sok.

A ruha nagyon változó, azt nem számolom, fodrászhoz, kozmetikushoz nem járok. Így én kéthavonta költök 14.000Ft-ot.

2013. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5000 ft körül, magamnak festem és vágom a hajam, kencéket nem kell gyakran venni, meg drágát egyébként sem veszek sose. Kozmetikushoz nem járok, megoldom otthon azt is. Hogy neked mi a sok azt te tudod.
2013. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kb. nekem is annyi, mint neked, ruhával együtt is, én nem érzem soknak, havi kb 12-13ezerre jön ki, ennyi simán belefér.

19l

2013. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem nem olyan vészesen sok, persze, ez ember és pénztárca függő sztem.

Én olyan 30 ezret költök, ebben már benne van a fodrász, körmös, meg néha kozmetikus. Kozmetikai szereket mindig akciósakat próbálok venni, de azért vannak amiből minőségibbet próbálok (pl. alapozó), így aztán simán elmegy ilyenekre 3 hónap alatt 15 ezer.

Sztem még ez se sok ha azt nézzük h pl bérletre is elmegy ugyanennyi...

2013. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!