Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok néha...

Lányok, ti szoktatok néha irigykedni, ha más lányok facebookos képeit nézitek?

Figyelt kérdés
Hogy pl. milyen jó képei, ruhái vannak, milyen szép, stb..
2013. febr. 6. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Néha igen .. :)
2013. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fura ez manapság, de én nem szoktam más lányok facebookos képeit nézegetni. Irigykedni sem szoktam, mert meg vagyok elégedve magammal.
2013. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Általában a reakcióm, ha véletlen rákattintok egy lány ismerősöm képére: "atyaég, na én tuti nem raknám így ki a csöcsit", "mi a f*szom ez a flegma fej a felhúzott szemöldökkel?", "ez most ember vagy kacsa?".

Nem hiszem, hogy erre kellene irigynek lennem:D

2013. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak egy lányra, aki tényleg gyönyörű.

(természetes platinaszőke haj, nagy kék szemek, babaarc, klassz alak )

2013. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Instagramon szoktam inkább nézelődni, illetve Tumblr-n. Nem csak ismerősöket követek ilyen oldalakon, hanem sok "celebet" is, énekeseket, divatbloggereket, sminkeseket, stb. Irígykedni max. azokra szoktam, akik szép helyeken járnak, tengerparti fotózásról posztolnak képet. Főleg ilyenkor télen néha összeszorul a szívem, ha meglátom az ilyen képeket. Bár imádom a telet, de idén még nem volt igazi tél, csak nyálka. Mások külsejére nem szoktam irígykedni, mert elégedett vagyok a saját kinézetemmel. Tetszik a hajam, a bőröm, az alakom, a ruhatáram. Ezek az oldalak inkább arra jók, hogy inspirálódjak. Új sminkeket próbálok ki ezek által, illetve ha megtetszik egy-egy stílus, ruhadarab, akkor próbálok hasonlóakat beszerezni.
2013. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg a hibátlan bőr és a szép smink tud "kiakasztani" (nekem csúnya a bőröm és sminkelni is bénán tudok :( ).
2013. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
IGEN! :/ 16/L
2013. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és két hete letöröltem magam facebookról, azóta boldogabb vagyok.
2013. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem mert ezeknek az ismiknek sok csávó ismerősük van és mindig beoltják őket helyettem is :P nincs gázabb ha fiú oltja a lányt
2013. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy két ismerősöm van akire néha szoktam. Annyira jó fényképek készülnek róluk,hogy hihetetlen. Igazából nem is valami extra szépségek,csak rohadt jó képek,jó drága ruhákban :D
2013. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!