Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok néha...

Lányok, ti szoktatok néha irigykedni, ha más lányok facebookos képeit nézitek?

Figyelt kérdés
Hogy pl. milyen jó képei, ruhái vannak, milyen szép, stb..
2013. febr. 6. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok facen. De más lánytól max, a hibátlan bőrt és egy-egy ruhadarabot szoktam irigyelni. Ruhát azért, mert abból sosem elég, hibátlan bőrt, mert nekem nincs. A többi nem érdekel, magamon minden mással teljesen elégedett vagyok.
2013. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát van akire igen..
2013. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%

Mi a különbség az "élőbe irigykedés" és "facebook-on irigykedés" között? A facebookon irigykedés, néha kicsit jogtalanabb lehet, sokan szebbnek tűnnek ott emberek, és nem csak attól, hogy retusálják magukat, de soknál megfigyeltem, hogy olyan átlagos, egyszerű, de mégis jó internetről szedett képeket osztogatnak, amin úgy tűnik, mintha ők lennének, de mégsem ők.

Szerintem ez még nem minősít jól egy dolgot, hogy mások is szokták csinálni. Mi értelme?:) A ruhát még meg értem, de én még arra sem irigykedem, általában direkt művészi-profibb képeknek kiszabott oldalakon gyönyörködök ruhákban. De azt rosszallom, ha egy ember mások arcára irigykedik? Alapjába véve mindenkinek saját magára kell büszkének lenni-e, bár ha nem tudod magadból kihozni a szépet akkor ez nehéz. De az arcod és az alapvonásaid te vagy, téged tükröz, és mindenkivel így van. Szerintem nem kell irigykedni a "tökéletes emberekre" sem, sok olyan embert ismertem, aki arányos arca ellenére is kiábrándító volt.

Nem értem mi értelme, hogy minden második facebookista "művész" rengeteg liketól ájuldozik, egy tucat effektel bevágott, tehetségtelen "művészi képére". Néha nekem is bevágták, hogy "olyan jók a képeid, kár hogy nekem nincsenek ilyenek", mondom, legalább te mentsd magad ettől a felszínes hülyeségtől:)

2013. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!