Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen magas leszek?

Szerintetek milyen magas leszek?

Figyelt kérdés

Tudom elég hülye kérdés meg minden...de szerintetek milyen magas leszek majd? most 162-163cm 13/L vagyok, ha ez számít vmit: anyum: 165cm

apum: 182cm*


2013. febr. 8. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg hülye kérdés. Az én szüleim adatai szinte centiméterről centiméterre megfelelnek a tieidének, én meg itt állok, immáron három éve 160 centisen, pár hónapon belül töltöm a 15öt. A távolabbi felmenők génjei, a táplálkozásod, életviteled mind-mind beleszól(hat)nak a végleges testmagasságodba. Elkezdett már lassulni a növekedésed? Utal bármilyen jel arra, hogy leállni készül? Egy afféle városi legenda szerint (azért nevezem így, mert az én esetemben nem teljesült) az első menstruációra két évet számolva megkapod, meddig van esélyed megütni a langaléta-szintet.

Ja, amúgy e két fenti számból olyan 170-172re lehetne saccolni a te majdani paraméteredet, ahogyan az enyémet is, mégsem járok közelében sem. Ennyit ér a fejtegetés kevés infóból.

2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben,köszi a gyors választ!:)
2013. febr. 9. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!