Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Teljesen elszúrtam.

Figyelt kérdés

A lényeg hogy sötétebbre színezőztem(24 mosásossal), aztán egyáltalán nem jött, le és nagyon undorító volt a 3 cm-es lenövésem. Elmentem fodrászhoz, és mondtam hogy minél inkább olyan színt szeretnék, mint az eredeti, hogy ne látszódjon majd annyira.(Hagyni akarom a festést a pics@ba) Átkente az egészet egy fajta barnával, és tett bele egy picivel világosabb barna tincseket, hogy az összhatáson világosítson. De foltos lett, és a lenövésem konkrétan mennyiről világít, konkrétan vörös. Megyek vissza, hogy kijavítsuk, de már előre félek hogy az is rossz lesz.


Mit csináljak majd amikor megint nő le? Fodrászhoz tuti nem megyek



2013. febr. 9. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én átfesteném egy színre az egészet, ami tetszik neked és közel van a saját hajszínedhez. Aztán saját magadnak ha kezd lenőni csak a tövét kellene festeni.

Vagy lenöveszted és megbarátkozol a lenövéssel.

Nagyon sok mindent nem tudsz tenni, ha nem akarod már festeni soha többet.

2013. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
loreal efassor +víz, ezzel le tudod radírozni, ha csak 1-2 réteg festék van rajta, fodrászkellékesnél kb 700 Ft. sokáig kell morzsolgatni, de leszedi
2013. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!