Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a körmöm...

Hogyan szokhatnék le a körmöm melletti bőr kaparásáról, tépkedéséről?

Figyelt kérdés

Egészen kiskorom óta mikor ideges voltam elkezdtem kaparni az ujjaimon a bőrt, ami mára megszokás lett. Hogyan tudnék leszokni róla. A műköröm, körömfestés nem segít, mert nem a körmöm rágom... Sebesek az ujjaim folyton és nagyon csúnya..

17/L



2013. febr. 9. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
de segít a műköröm, ugyanis azzal nem tudod tépkedni.
2013. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már és még azzal is sikerült. Végső estben elkezdtem rágni. De azért köszönöm :)
2013. febr. 9. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, akkor magadban kell helyretenni a dolgokat.
2013. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
így van. önfegyelemmel tudsz erről leszokni. anno nekem is nagyon rondák voltak az ujjaim, én is sebesre kapartam őket, de önfegyelemmel abbahagytam. azóta nagyon szépek:) mikor ideges leszel, akkor inkább pl. fogj meg egy ceruzát és kapard azt. vagy nem tudom, tépkedj papír zsebkendőt. igazából tök mindegy, csak ne magadban tegyél kárt.
2013. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Épített zselé vagy porcelánnal is tudtad kaparni??
2013. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve van zselés mükörmöm azota nem csinálom én sem.
2013. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!