Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a mellek? (kép)

Milyenek ezek a mellek? (kép)

Figyelt kérdés

Szóval... 14 éves korom végén szembesültem vele, hogy csőmellem van. Nagyon pici mellem volt, és nagy mellbimbóudvarom. Igazából már vagy 12 éves korom óta olyan volt, de addig nem tűnt fel. Vagy nem is tudom... Korán elkezdett nőni a mellem (10 éves korom körül), és mivel 12 éves korom óta nem változott, és nem is fájt, meg semmi, én azt hittem, hogy olyan marad. De, hogy legalább a többi részem rendben legyen, elkedztem sportolni. Akkor már elértem a végleges magasságomat (ami elég magas), de fogytam olyan 5 kilót. Egyébként előtte sem voltam túlsúlyos... Féltem, hogy még kisebb lesz a mellem, de nem! A bimbóudvarom igazából nem változott, de a mellem hirtelen kb. a duplájára nőtt, úgy 15 évesen.


Életem legszebb időszaka volt, amikor észrevettem. Rendesen bőgtem, annyira örültem, és ugrándozva mentem a gimibe, az új társaságba... De itt jön a bökkenő. Most másodikos vagyok, 16 éves, és jött egy fiú. Nem egy nagyon jóképű, népszerű fiú, de nekem nagyon tetszik.

És én is neki. De megrémültem. Arcra nagyon jellemtelen vagyok igazából, de ha megcsinálom a hajam, és kisminkelem magam, akkor tudok barbi baba lenni. És ez zavar, hiszen félek attól, ha meglát smink nélkül, összefogott hajjal. Bár annyira nem durva, úgy sem vagyok csúnya, de nagyon átlag. Ez nem zavar annyira.


Viszont a mellem nekem még mindig csőmellek, csak nagyobbak. De még így is kicsik. Viszont melltartóban nem látszik! Olyan, mintha egy egyszerű, kicsi, de formás mellem lenne. Szerintem az a fiú nem ezt érdemli, és nem akarom neki majd megmutatni a melleimet! Ezért eltávolodtam tőle. Most mondhatjátok, hogy "Ha igazán szeret, akkor nem érdekli őt semmi"... De még csak 16 évesek vagyunk. Sosem volt még barátnője, mellet is csak képen látott. Éppen ezért félek nagyon ettől a dologtól.

Egyébként egy normális srác, aki mindig azt mondja, hogy utálja, ha egy csaj kirakja a melleit, és sosem szokott a női testről idiótán beszélni. D nekem ez akkor sem megy.


Szerintetek nagyon ronda? Milliárdszor jobb, mint amilyen volt, ezért szeretem őket, és nagyon hálás vagyok az égnek, hogy megtörtént ez a változás, de akkor is... Szerintem nem menekülne el a srác, de meglennének a gondolatai.


Vélemények?

[link]

(Persze ezt a fura stílust nem kell figyelembe venni...)


16/l



2013. febr. 10. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Csak az alakja fura..
2013. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyan.. de hogy fog elmenekülni :D meg gondolom úgyis csak akkor "mutatod" majd meg neki ha már úgy alakul a dolog.. akkor meg már nem a melled miatt fog elhagyni.. ha meg megteszi akkor bunkóparaszt:D
2013. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Remélem nem te vagy a képen!
2013. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: nem, dehogyis...

2013. febr. 10. 15:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van ez a cici!
2013. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj ezzel a cicivel. Egyébként is ha majd arra kerül a sor, hogy lekerül a melltartó és ő azt mondja, hogy bocsi de nekem ez a mell túl kicsi/csúnya stb. akkor pedig Te jársz jól mert még azelőtt kiderül mekkora egy idiótaparaszt mielőtt lefeküdtél volna vele.
2013. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
egyszer elmegy,am nem a legjobb
2013. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne butáskodj már! Egy egy mell,ez miatt nem fog lenézni,otthagyni meg semmi. Lehet neki is vannak gondjai,mindenkinek vannak. Ne fújd fel ennyire, képzeld van akinek pont az ilyen mellek jönnek be!:) Fel a fejjel és ne kerüld ezt miatt azt a fiút!!!!
2013. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Minden természetes mell szép! :)
2013. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez a mell elég gáz...

Ha 18 elmúltál csináltasd meg meg lehetne nagyobb is.

2013. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!