Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy lánynak...

Van olyan hogy egy lánynak van stílusa, stílusérzéke, de ez nem látszik rajta, nem úgy öltözködik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha nincs rá pénze
2013. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen,ha nincs rá pénze
2013. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
A pénzkérdést én megkérdőjelezném. Mert ruhát meg lehet fizetni, de stílusérzéket nem. Egy olyan ember, akinek van ízlése, az olcsó, turis ruhákból is fel tud úgy öltözni, hogy csak na. Sokan hiába veszik meg a drága márkás ruhákat, ha mindegyik ugyanúgy néz ki. Max akkor tudom ezt elképzelni, ha örökli a ruhákat mástól.
2013. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pénz igenis mérvadó. Turikban leginkább régi cuccok vannak. Szóval új divathullámos ruhákat semmiképpen nem lehet onnan szerezni. Persze, a stílus egyáltalán nem egyenlő a divat követésével, de ma már egy csomó fazon, minta, ruhadarab létezik ami régen nem volt. Ezeket nyilván nem tudja így beleépíteni a stílusába, még ha illene hozzá, akkor sem.
2013. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg lássuk be. Azért némely turkáló sem olcsó. Nálunk van 3 turkáló. Én nem hinném,hogy 10 darab ruhát össze szedtem ott,ami nem volt agyonhasználva,tetszett volna vagy megfogott volna. Nem mindenki él normális helyen. :D

Van egy barátnőm,van másik két testvére nincs sok pénzük. De mikor megkérdezem tőle,hogy mit vegyek fel úgy állítja az összeállításomat,hogy húú

2013. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van.Ez biztos.
2013. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem pénztárca kérdése. Minden márkás üzletben vannak leárazások, és ilyenkor az eredeti ár töredékéért dobálják az ember után a jobbnál jobb göncöket. : )
2013. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 válaszoló!


Lehet valakinek megfizethetőek a márkás cuccok leárazva, vannak akiknek még így sem. Had ne emlegessem az "57e ft-ból meg lehet élni" dolgot...

2013. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as:


Persze, nyilván. De senki ne mondja nekem, hogy jobban megéri turkálóba járni használt ruhákat venni több pénzért, mintha körbenézne az ember a szezonvégi kiárusításokon. Csak, hogy példát is írjak hozzá: nővérem nem egy felsőt vett magának a New Yorkerben párszáz forintokért. A hétvégén én is vettem magamnak egy inget 900 forintért. Hádában körülbelül itt kezdődnek a gagyibb felsők, amelyeket ki tudja hányszor hordtak már előtte.

Nyilván nem olyan helyekre kell járnia annak, aki nem teheti meg, ahol egy farmert megvehetsz 30 000 ft helyett 15 000 ft-ért. (Megjegyzem én sem vagyok eleresztve)


Tudom, sokaknak még ez sem megengedhető, de a kérdés nem erről szólt. Nem is szándékoztam megbántani senkit. Én csak rávilágítottam, hogy elég jó áron fel lehet öltöznie annak, akinek módjában áll.

2013. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9es. Valamilyen szinten igazad van. De sztem akinek nincs penze annak esze agaban sincs bemenni a szamukra draganak mondhato uzletekbe, hiaba van learazas. En sem vagyok eleresztve de nem is vagyok szegeny, viszont en is messzirol elkerulom ezeket, mert tudom ami tetszene arra nem telne. Minek fajditsam a szivem?


De h lasd, en pl vaterarol vasarolok magamnak es a kíslanyomnak is ruhakat. Nekem onnan eri meg. Nem vagyok full ditatos, (stilusos)de nem is mackoba jarok. Alt. csomagokat veszek, ugy olcsobb. Vannak akik pl ezt sem engedhetik meg maguknak.

2013. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!