Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy hosszabb mondatot, és...

Ha egy hosszabb mondatot, és mellé egy kis motívumot szeretnék tetováltatni, hová lenne érdemes?

Figyelt kérdés
Olyan helyre szeretném, ahol könnyen el lehet takarni (nehogy munka miatt gondjaim legyenek vele), de mégis jól néz ki.
2013. febr. 10. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen nemű vagy! Ha lány, szerintem az oldaladon jól nézne ki mell magasságtól derékig-itt tuti nem látszik, mert ugye ruha mindig van rajtad munka közben (jó esetben). Esetleg a két lapockád közé több sorba. Ha fiú vagy, vádlira függőlegesen mert ugye általában senki nem dolgozik rövidnadrágban, ha meg igen szerintem akkor nem feltétel hogy ne legyen tetoválás...ebben az esetben alkaron is simán lehet, attól függ milyen a munkád.. vagy milyen lesz. szerintem nyakra hátulra több sorban is jól nézhet ki, esetleg comb belső fele?
2013. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!