Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedvenc parfümötök és miért?

Gerge12 kérdése:

Kedvenc parfümötök és miért?

Figyelt kérdés
Miért alatt azt értem, hogy milyen érzéseket kelt benned és milyen illóanyagok vannak benne.
2013. febr. 11. 03:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2 nagy kedvencem van, amiből mindig muszáj, hogy legyen. Az egyik a Tommy Hilfiger Tommy Girl. Ez volt életem első olyan parfümje, amivel első szaglásra szerelembe estem, még 14 évesen. Azóta voltak/vannak ennél sokkal komolyabb, jobb parfümjeim is, de ez akkor is örök darabom marad, pedig már 28 vagyok. Ragaszkodom hozzá. Az illatösszetevőiben van alma, citrom, gyöngyvirág, jázmin meg kamélia. A másik kedvencem a DKNY Women, de csak a 2011 előtti kiadás. Mióta megváltoztatták, sokkal gyengébben lehet érezni, valahogy az illat sem úgy alakul rajtam, ami óriási csalódás. De azért így is hordom, mert ez a "signature" illatom, ez illik hozzám a legjobban: nem az a tucat édes, sablonos virág-gyümölcsillat, van benne egy kis hűvösség, vagányság. Szabályosan olyan illata van, mintha épp most jöttem volna a zuhany alól, olyan jó hideg, friss tisztaságillat. Anyukám mondja, hogy olyan illata van, mint amikor kivasalsz egy halom jó öblítőillatú ruhát. Aki ismeri ezt az illatot tudja milyen, 100000 közül is felismerhető. Összetevői: vérnarancs, vodka, paradicsom, tulipán, nárcisz, citrom, frézia, bőr, nyírfa, sárgabarack.
2013. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem is a tommy hilfiger a kedvencem, de van egy új szerelmem a Calvin Klein-euphoria :)

ha valami könnyebbet akarsz mexx-flyhigh :) nagyon jók

2013. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!