Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az oriflame-re mennyire...

Az oriflame-re mennyire jellemző az, hogy a rendelésből több dolog nem érkezik meg?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem talán 1-szer fordult elő, hogy egy terméket a következő rendeléssel postázták, mert hiánycikk volt. Lassan 3 éve, hogy rendelek tőlük.
2013. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor ezzel foglalkoztam sajnos az esetek nagy részében mindig volt valamilyen termék, ami nem volt raktáron és nem tudtam az egész csomagot odaadni a rendelőnek.


Már nem csinálom de még mindig a termékeiket használom mert messze a legjobbak, a többi bolti márkás és nem márkás termékekkel nem mentem semmire, sajnos rettenetesen rossz a bőröm minősége.


Mindig hamarabb rendelek mert tapasztalatból tudom, hogy nem biztos, hogy megkapok mindent időre.

2013. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem voltam tanácsadó,de szerettem volna rendelni de sajnos többször is előfordult hogy nem egy hanem több dolog sem érkezett meg.Így aztán feladtam és azóta rá se nézek az Oriflame katalógusra.
2013. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok mindent rendeltem sajnos negyede gsem érkezett meg. Már 1éve avonos vagyok itt nem ér csalódás.
2013. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is mindig az utolsó rendelésnél adom le a listát. Akkor az lehet a gond, hogy kifogynak a termékekből addigra? :S Én is megvagyok a termékekkel elégedve, csak olyan rossz mikor várom őket és nem érkeznek meg..
2013. febr. 12. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A tanácsadónőm mindig első rendelési nap adja fel a rendelését. Amikor még régen az avonból is rendeltem, soha nem értettem, hogy miért mindig utolsó napokig húzza a rendelés feladását a tanácsadó(meg van neki a vásárlóköre, hamar megkapja a listákat, fel tudná adni rögtön is).
2013. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!