Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még sosem szoliztam, mit kell...

Még sosem szoliztam, mit kell róla tudnom (tudom rákkeltő stb de bál lesz)?

Figyelt kérdés

Bálba megyek, 1 hetem van még.

Sosem szoliztam még pedig 19 éves vagyok. Most szeretném kipróbálni, persze nem állandó jelleggel. Főleg azért mert az a gyanúm hogy vérszegény vagyok (folyton megkérdik miért vagyok sápadt vagy beteg vagyok-e?) mert nagyon fehér az arcom mindig, hiába rakok fel pirosítót...


És azt gondoltam, ha a testem (vállon látszik majd a ruhánál) a karom, meg ha az arcom kapna egy kis alapszínt akkor jobban néznék ki a bálon :)


Mit kell róla tudnom? Mennyi ideig legyek bent? kezdőknek mi ajánlott? csak egy kis szín kell, nem sok.

- kontaktlencsém van, kivegyem előtte?

- előtte letusoljak? testápolózzak előtte? utána?


2013. febr. 14. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom rákkeltő, de bál lesz. Ez jó:D
2013. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van egy kb 1 centis anyajegyem a felső combomon, eléggé sötét...


így lehet szolizni?

2013. febr. 14. 22:37
 3/9 anonim válasza:
53%
A lehető legrövidebb időre menj be, nehogy leégj. Kérdezd meg a személyzetet.
2013. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez jó... nem számít ha rákos leszel, meg minden, a lényeg hogy a bálra barna legyél... ami lehet nem is állna jól, lehet csak lesülnél és piros lennél... nem értem az ilyet. A fehér bőrt mindenki csodálni szokta, örülj ha neked olyan van.
2013. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
ti qrva okosak, 1-2 alkalomtól nem lesz senki sem rákos -.- 1 hét alatt kétszer elmehetsz, de csak 4 percre. De többször ne, mert nem olyan szép a szolis bőr, mint ahogy gondolják.
2013. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Harmadik, még célzott is rá a kérdező, hogy tisztában van az esetleges követekzményekkel (ami nyilván nem egy bál miatt következhetne be, hanem évtizednyi rendszeres szolizás után...), akkor minek szólsz be rá ?
2013. febr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, a negyediknek ment.


Szerintem 10 percre menj be alkalmanként , persze nem mindegy , hogy hova mész, ha nemrég cseréltek csöveket egy szoliban, akkor sokkal erősebb a hatása.


Írod, hogy 1 heted van még, ez nem túl sok, talán kétszer menj el szerintem, de ne közvetlenül a bál előtt, hanem legkésőbb vagy 2 nappal előtte.

2013. febr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér bőröm van, de nem annyira, hogy megkérdezik, hogy mi bajom, nem vagyok sápadt, kétszer voltam szoliban, előtte bekentem magam direkt szolizásra való méregdrága krémmel, 5 perc alatt pecsenyére égtem, 1 hét alatt el sem múlt. Mikor elmúlt rá 1-2 hétre elmentem még egyszer, hátha már nem égek le alapon és ugyanúgy leégtem. Az 1 centis sötét anyajegy nem biztató, azzal semmiképp nem szoliznék, és évente bőrgyógyásszal meg kell nézetni. Összefoglalva, én lebeszélnélek róla, valószínűleg nem leszel bőrrákos egy-két alkalomtól, de elég nagy az esély rá, hogy leégsz és az (a fehér bőrrel ellentétben) tényleg csúnya. (Ha mégis mész, kontaktlencsét vedd ki!)
2013. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is viszonylag fehér bőrű vagyok, bár sztem még nem annyira az a típus, mint az előző, én 2-szer 10 perc alatt szinte semmi barnaságot nem kaptam, pedig azt hittem, 1-2 árnyalatot jelent majd. Szóval kb. 3-5 alkalom lett belőle, mire egy pici barnaságot nyertem.

Azért ne fessük már az ördögöt a falra, 2-szer 10 perc szoli az semmi.. engem inkább az aggaszt, hogy csak egy hete van rá , hogy barnuljon.

Ja, nagy anyajegyem nekem is van és még sok-sok szoláriumozónak.

2013. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!