Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki Budapesten végezte a...

Aki Budapesten végezte a kézápoló, lábápoló, műkörömépítő OKJ képzést, az leírná hol végezte és elégedett volt-e?

Figyelt kérdés
Én most a Pedi sulit vagy az Elit cosmetix-es képzéseket néztem.

2013. febr. 17. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Darabos Évi műköröm akadémiáját nézd inkább, a többi mind gyengébb.
2013. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én az Elite Körmösakadémiát (Crystal Nails) ajánlom! Nem gondolnám, hogy a Darabos Évi annyira fantasztikus lenne. Én úgy hallottam elég bunkó a diákokkal. Mellesleg az Elite oldalán megnézheted, elég sok onnan az európa és világbajnok. Szerintem nem véletlenül.

A saját tapasztalatom, hogy nagyon alaposak, jó tanárokkal! Én őket ajánlom.

2013. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg tudom, hogy ő a legjobb, kiscsoportos oktatások vannak nála, nem tömegnyomor. A nagy helyzet az, hogy igaz, hogy jók a cn oktatói, de egyszerűen nincs idő annyi embernek megmutatni úgy, hogy meg is tanulják. Lehet velem vitatkozni, nincs ezzel gond, viszont mivel magam is oktatok, hidd el, ég és föld a különbség darabos évi tanítványai , és a cn-től kikerültek között. és nem, nem vagyok sem rokona, sem senkije évinek, egyszerűen tudom, hogy az ő okj-s oktatása a legjobb az országban.
2013. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Néztem Darabos Évit sőt beszéltem is már vele telefonon de nekem Ő sajnos nem jó mert nem indul nála pedikűr és nekem az is nagyon kell. Én épp a pedisuli felé húztam de átnézem a Crystal Nails-t még egyszer. A Pedisuli közelebb lenne nekem csak ennyi.
2013. febr. 18. 12:55
 5/10 anonim válasza:
Én nem szeretnék vitatkozni! Én csak a véleményemet, tapasztalatomat mondom el. A cn-nél egy csoportba kb 20-25 tanuló van és erre 3 oktató. Szerintem ez arányos. Eddig mindig, mindenkire jutott idő. És tömegnyomor sincs, elég nagy a terem.
2013. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meggyőztél, maradok a cn-nél. Köszi!
2013. febr. 19. 07:23
 7/10 anonim válasza:
Szívesen :)
2013. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, a Pedi sulit felejtsd el!
2013. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alfa Kapos éri meg a legjobban, az van a legjobb árban ahhoz képest hogy mennyi mindent kapsz!
2013. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A CN-el annyi tapasztalatom van hogy voltam az egyik ismerősömnek modellje, és a 4 és fél órás építés alatt kb 1 percet foglalkoztak a tanulóval, az is csak ilyen többszöri gyors instrukció adás volt. A gyakorlat témája szögletes formájú francia zselés építés volt körömágy hosszabítással. 10-ből 6 körmön "V" alakban kifele szélesedőre sikerült, ami laikusnak is szemmel látható volt, de a végén az értékelésnél meg sem emlìtették, csak megdicsérték hogy szép és már iratták is alá a jelenlétit. Hogy tanulja meg így a tanuló ha még a nem jóra is dícséretet kap?! Szerintem nem arra mennek hogy szakmailag a legjobb felkészülést kapják a diákok és hogy ki legyen hozva belőlük a maximum, hanem hogy minél többen legyenek és ez álltal minél több pénzt szedjenek be... Persze lehet hogy tanára válogatja, de én ezt tapasztaltam.
2018. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!