Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen online bevásárlóházak...

Milyen online bevásárlóházak vannak Szerbiában?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ahol divatos ruhákat lehet rendelni.


A nagyszüleim Párizsban élnek, de jövőre hazaköltöznek. Egy kis faluban lakunk messze Beogradtól és Szabadkától.

Nem szeretném nélkülözni azokat a ruhákat amit a C&A-ból, a GAP-ből, ... amiket a nagyi hoz.


Ha tudtok valami ilyen weboldalt ahol márkás, divatos és szép rucikat árulnak, melyet házhoz is hoznak, azt megköszönném! Lehetőleg Szerb oldal legyen, mivel nem szeretnék 50 eurót fizetni a postáért.

És a kínai termékektől mentsetek!

Köszi!

: )

B)



#vásárlás #Szerbiai online bwvásárlóházak
2013. febr. 18. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

online bevásárlóházat nem nagyon tudok,


ez olyan oldal ahonnan emberektől rendelhetsz postán keresztül:

[link]

[link]

2013. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2013. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. febr. 24. 19:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Szabadkán egyébként is elég szar ruhák vannak.:D

Amúgy mennyire messze neked a messze?

Szegeden, Újvidéken már vannak jó üzletek. :)

2013. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Két órányi buszozás lenne Novi Sadra , kettő óra buszozás pedig Szegedre (plusz határ)

És nem igazán mennék minden alkalommal ki Novi Sadra, se Szegedre.

A kínaiban meg nem vásárolok

2013. febr. 27. 17:32
 6/14 anonim ***** válasza:

De most itt neked ki ajánlgatta a kínait?

Nyugi már, felfogtuk, hogy nem vásárolsz kínaiban. :D

C&A pedig elég szar márka, garantálom, hogy netről nem tudsz rendelni, max használtan aukciós oldalakon.

Mondd már meg kérlek, hol laktok, érdekel!

Talán tudok segíteni is..

2013. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként én is Szerbiában élek (bár gondolom ez leesett), én havonta járok át Szegedre, minden cuccom márkás, és hidd el, a többségét Kínában gyártják, úgyhogy nem igazán értem, mire vered itt a ... ;D
2013. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a tobbseget ott gyartjak, de csak azert mert ott nem kell annyit fizetni az embereknek... De attol meg azok jok.

En azokra a kinaikra gondolok ahova ha bemesz szetrobban a fejed a szagtol.

Es ezeket senki se emlegette. Es Utrinan lakok.

2013. febr. 27. 21:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, és neked egy óra utazás sok Szabadkáig? :D

Újvidékig valóban 2.

Szabadkáig és Szegedig viszont 1 óra (najó, Szeged esetleg egy kicsikét több...ilyenkor pedig nincs is nagy várakozás a határon, csak nyáron vészes), az szerintem teljesen rendben van.

2013. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az igaz, de nem azt kérdeztem hol vegyek ruhát, hanem hol rendeljek. Amúgy igazad van, de határ meg ha busszal mész, meg ezek igazán fárasztó cucc. És mi nem szoktunk hozzá ahhoz a luxushoz, hogy minden hónapban elmehessünk Szegedre.
2013. febr. 28. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!