Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szépek vagy szexisek ezek a...

Szépek vagy szexisek ezek a lányok szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. nov. 14. 21:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


hogy lehet az hogy a szép nőket leszavazzák, aki kevésbé szép azt meg nem? irigységből? Akkor mér van az hogy egyes szép nőket meg nem szavaznak le, azokat nem irigylik, vagy tényleg szebb és szexibb néha, aki kevésbé tűnik bombázónak?

2012. nov. 14. 21:12
 2/13 anonim ***** válasza:
Némelyik igen. De van köztük olyan is, hogy no komment...
2012. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszenek. Túlságosan "mű" az összes többtonna sminkkel meg azzal a tipikus "keményvagyok" arckifejezéssel.


Számomra ezek "ri-ban-cok". Az igazán szép lányok nem szoktak ilyen versenyeken agyotupírozva indulni. Többségüket a felszínes szemlélő észre sem veszi, pedig ott vannak és sokkal többet érnek számomra, mint ezek a... öh. "lányok". Nem bírom őket, mert nagyrészt ellenszenves, nagyképű, álnok kígyók szoktak lenni akik nagyjából mindenkit undok hulladékként kezelnek akik nem olyan egyszerűek és buták, mint ők. Persze van 1-2 random kivétel, de nem jellemző.

21/F

2012. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj az online szépségversenyekkel. Az ötlet jó lenne, viszont nagyon ritka az, aki csak úgy odavetődik és random szavaz arra, aki szerinte szép. Ehelyett mindenki úgy megy oda, hogy valakinek az ismerőse. Ismerősnek pedig segítünk, ahol tudunk. Úgyhogy ezek a pontszámok se tükröznek semmit, csak hogy ki mennyi és milyen barátot mozgósított.
2012. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lefordultam a székről a röhögéstől.

Nem a képeket nézegettem... elolvastam a neveket meg pár "bemutatkozást"...


Maradjunk annyiban, hogy a libát nem az eszéért szeretik, hanem a melle húsáért. A többség tisztában is van ezzel, ezért fotózkodik bugyiban, és nem könyvtárban.

2012. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


XD

Ezen besírtam

2012. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nah nah, azért te is felpróbálnád:P Ha másra nem is, arra nagyon alkalmas:D
2012. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ő a legszebb...

2012. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 21:36 xD ÚRISTEN!


Amúgy némelyik bűn ronda... az meg az igénytelenség teteje, hogy nem képesek rendes minőségű képet feltenni, hanem telefonnal fényképeznek.

2012. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Most már tudom, hogy lehet az összes beképzelt, pi.csaszájú, ostoba, gombás pi.nájú diszkós ri.bancot összegyűjteni egy oldalra. Online szépségversennyel!!


Blabla ssssziiiihjaaaaah, blablabla pörgős, vidám csajszi vagyok, blabla nem tartom magam szépnek, ezért indultam, meg ezért fotózom le magam tangában a slozi tükörben...

Egy olyat nem találtam, aki tud mosolyogni, kacsacsőrű emlősök váltakoznak hájas disznókkal, löttyedt csö.csű negyvenesekkel, kiskorú ribikkel (pedomaci befigyel), és pár bányarémtől komolyan megrémültem. Táncolni szeretnek, de írni nem tudnak.

És isten bizony több képet felismertem olyan oldalakról, ahol fizetős csajok keresnek kuncsaftot.


Kérdező!

Illusztris társaság, meg is értem, ha megsértődtél, mert nem kerültél fel a dobogóra. Gondolom, a kuncsaftok is szavaznak aktus után.... inkább a rosszlányokon vagy hasonlón hirdesd a bájaid, ott szöveges értékelést adnak a menet után.

2012. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!