Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, nagyon kicsik...

15 éves vagyok, nagyon kicsik a melleim,70A, de ez a melltartó szűk és ezért 70B-set is hordok, ami meg még nagy…nem merek nagyobb kivágású pólókat sem felvenni, de ha toppot hordok akkor még annyi mellem sincs mint valójában. Fog még nőni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h fog még nőni,bár a mellméret nagyban függ attól,h mit örököltél és a testsúlytól is.
2009. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van esélye, nőhet még akár huszonéves korodig is. Bár nekem nem nőtt, szinte teljesen egyenes vagyok elöl, pedig 20 éves vagyok. :( Ez van, ezt kell szeretni.
2009. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőhet még a melled,hisz még csak 15 éves vagy.Én 18 éves vagyok,és nekem is kis melleim vannak.Bennem is volt egy kis gátlásosság,de már nem érdekel,hisz nem a mell a minden.Attól még valaki lehet nagyon vonzó,szép és nőies,hogy kis mellei vannak.Meg hát nagyon sok függ a kisugárzásodtól.Amúgy még egyik barátom se tette szóvá,hogy nem tetszik neki a mellem,hogy ilyen kicsi.Elfogadták így.
2009. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a komikat :) és ha hízok egy kicsit akkor nagyobbak lesznek? (161 cm, 43 kb, de nem fogyókúrázok vagy ilyesmi csak egyszerűen nem tudok hízni)
2009. szept. 8. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,h amit felszedsz,az hova megy,én is nagyon vékony vagyok(nem fogyózom,meg semmi)de ha vhogy sikerül 1-2kg-ot hízni,az a mellemen is látszik.De ne aggódj,még csak 15 vagy,ki tudja,mi jöhet még :))
2009. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :) és te hogyan szedted fel azt az 1-2 kilót?
2009. szept. 9. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,megmondanám ha lenne :)) volt olyan,h napi 7x ettem és csak fogytam(bár nálam pszichés következménye is lehetett,meg egéb egészségügyi) aztán pont akkor szedtem fel egy keveset,amikor nem is ettem rendesenpedig nem éreztem magam nyugodtabbnak meg semmi.Te most 15éves vagy(az én estem más,már 20 vagyok),a tested rengeteget változik most meg fog is pár évig.Majd elválik ,h mi lesz,ne erőltesd ezt a pár kilót a nagyobb mellek miatt:))
2009. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

topot,b+,topot!!

és igen,még 1000% hogy fog,ember csak 15 éves vagy,mit vársz??

2012. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!