Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok titeket nem idegesít...

Csajok titeket nem idegesít ha a pasitok/tesótok lenyúlja a kozmetikai cuccaitokat?

Figyelt kérdés

Másoknál is ez a divat, hogy arckrémet, arcradírt, hajlakkot elhasználják a fiúk? A tesóm még a korrektoromat is elkéri néha!

Miért nem vesznek maguknak? :)


2013. febr. 20. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
mert a homokosok nem dolgoznak és nincs pénzük:)
2013. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A szemceruzámat és a körömlakkomat nem szeretem ha elviszi a pasim, de a többi nem zavar.


(Vicc volt! Adnék neki egyébként, ha ilyeneket használna!)

2013. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért használják, mert nekik gáz venni, de ha ott alszik a lánynál miért nem próbálnák ki az arckémet, testápolót. Attól nem lesznek homokosak, hogy magára ken egy kis krémet...
2013. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom az én bátyám nem használ ilyeneket. Főleg nem korrektort. Pedig tiszta, higiénikus ember. Fürdik, borotválkozik és használ dezodort meg parfümöt is. Meg télen, ha szárazabb a bőre, akkor testápolót, de nem viszi túlzásba a kencézést. Az szerintem maradjon meg a lányoknak. :)
2013. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem, én örülnék neki ha használna a párom krémeket, korrektort magától is... azért a korrektor az nem látszik, viszont jól fedi amit fedni kell, semmi b*zis nincs azon ha valaki igényes és jól akar kinézni. Ha a párom bőre ki van száradva akkor én szoktam neki odaadni a hidratálómat, hogy kenje be.

A pasik ilyesmit nem vesznek maguknak úgysem, mert gáznak tartják.

2013. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

szerintem már ott baj van ha kellenek neki kozmetikai cuccok. Szerencsére az én barátom igazi férfi! ilyen hülyeségekre nincs szüksége, furcsa lenne ha ott feküdne mellettem arcpakolással az arcán.

Amúgymeg ha belegondolsz túlságosan gátlásosak ahhoz hogy ilyen piperéket vegyenek. Ráadásul nem higiénikus más kenceficéjét használni.

2013. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a barátnőm öccse folyton lenyúlja a barátnőm legdrágább korrektorát és alapozóját és nem is kéri el, csak benyeli:D
2013. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátom ha itt van válam rendszeresen használja az arckrémemet. Régebben még én beszéltem rá mert szegénynek olyan száraz volt az arca. Azóta vettem neki ajándékba egy férfi arckrémet, érdekes módon nem volt olyan jó az arcbőrének mint az enyém, úgyh. azóta ő is nőit használ, de igazából sztem ez nem gáz. A férfi termékek csak pénzlehúzás sokszor és mivel nőiből sokkal több van könnyebb találni az adott bőrre megfelelőt. Meg végülis nincs rajta a dobozon h női :D Az arcradíromat is használja néha, ha rábeszélem, majd veszek neki azt is... Arcpakolást csak egyszer próbálta ki szintén a nyaggatásomra az nagyon vicces volt :)


Az öcsém viszont rendszeresen lenyúlja még a korrektoromat is, egyszer kétszer kipróbálta az alapozót, az osztálytársai hatására. A hajvasalómat mindennap kölcsönveszi. Ezzel végülis nincs bajom, meg beleszólásunk se, nekem ez fura, de az ő a korosztályának már egyre inkább elfogadott. A fiúk is egyre igényesebbek, piperkőcök lesznek.

2013. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 QueenRavenna ***** válasza:
0%
Sem a barátom, sem az öcsém nem nyúl a cuccaimhoz, mert nem metroszexuális b*zik.
2013. febr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 QueenRavenna ***** válasza:
28%
Arckrém, testápoló nem gáz, de az az alapozó, korrektor, hajvasaló már sok... Legközelebb a csipkés tangátokkal megy suliba/melóba?
2013. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!