Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet kb egy...

Mennyibe kerülhet kb egy ilyesmi tetoválás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Valakinek valami ötlete? Be fogok menni szalonba, csak kíváncsiságból, hogy kb mennyi lehet, hogy ne ott essek össze a pultnál mikor elárulják. :D


2013. febr. 21. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
30-60 ezer ft. közötti összegre tenném. Attól függ, hogy mennyire részletes, árnyékolt lesz-e, mennyire pepecs meló. A legbiztosabb, ha 3-4 szalont is körbejársz és érdeklődsz.
2013. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
én 15-20at mondtam volna, max 30-at, de lehet az előttem szóló jobban tudja :D
2013. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem van egy pár tetoválásom, bár a legfrissebb is két éves. Egy tenyérnyinél is kisebb tetoválásom került akkor 15 ezerbe, egy férfitenyérnyi -árnyékolt,színes) pedig 40-be... Persze mondom, attól is függ, hogy mennyire részletes az adott minta és kinél csináltatja az ember. A legjobb, ha tényleg bemész és megkérdezed.
2013. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, 15-20 az nagyon kevés, mert nekem is van egy kb tenyérnyi fekete-sárga tetkóm, és az volt 17ezer.

De igen, legegyszerűbb ha bemegyek. :)

2013. febr. 21. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
15ből max a festék + fertőtlenítés + tű jönne ki, és akkor még nincs benne a munkadíj, a minta tervezése és a szalon költsége.
2013. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!