Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi egy műkörömépítés...

Mennyi egy műkörömépítés önköltségi ára? Mondjuk ha egy sima zselésről van szó középárkategóriás anyagokkal.

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hossztól függ. normális anyagokkal, mindent beleszámolva, tehát hivatalosan, adóval mindennel olyan 1500-tól fölfelé.
2013. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. febr. 22. 15:37
 3/16 gabriell88 ***** válasza:
71%

[link] itt találsz árakat.

franciához számolj egy clear és fehéret illetve körömágyhosszabítót ha kell ezek a cover pink és társai, ecset, uv lámpa, reszelők, bufferek, körömágyfeltoló-kaparó nail prep(vízelvonó)primer(tapadás elősegítő)fixáló folyadék

2013. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gabriell88 ***** válasza:
71%
bocs itt a jobb link :) [link] [link]
2013. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

plusz rezsi, plusz üzletbér, plusz adó.. ha az üzlet olyan helyen van, ahol parkolási díjat fizet az ember, mert ott dolgozik, akkor az is.

a tanfolyamok árai szintén. a köröm árába minden beletartozik, nem csak az alapanyag.

2013. febr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 gabriell88 ***** válasza:
71%
De gondolom otthoni felhasználásra kérdezi.Mert csak a alap dolgokat írtam én is.Nekem majd egy bőröndnyi cuccom van amit állandóan cipeltem anno órára és még mindig ott tartok, hogy nincs meg minden :D
2013. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg berendezett szalonom, és ha adnának még 1 millát, bevásárlásra, akkor sem lenne meg minden. sosem lesz meg minden senkinek. :)
2013. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ennyien írtatok....köszi! Igazából azt tervezem, hogy elvégzem a tanfolyamot és először itthon csinálgatnám és ha van már egy kis vendégköröm (ha lesz) akkor mennék szalonba vagy épp én nyitnék egyet, lehet olcsóbban kijövök. :O A körmözésről fogalmam sincs ezért kérdeztem, hogy egyáltalán mennyi egy emberre az anyag csak, hogy valami gőzöm legyen az egészről. Tudom ehhez még 1000 meg 1000 dolog hozzájön viszont valamit ki kell találnom mit akarok csinálni a jövőben. Ehhez lenne kedvem és szerintem tudnám is csinálni mert eddig is kreatív, kézügyességet igénylő, alkotó munkám volt. Most gyeden vagyok a második babával és még 1 évem van itthon ezért gondolkozom mert 2 gyerek mellett nincs sok lehetőség csak a saját vállalkozás. 2 hetente beteg valamelyik (pl. most is)ezt egy munkahelyen nem fogják nekem tolerálni. :( Tudom a tanfolyam is egy vagyon meg az anyagok is, kezdésnek 250.000.-et számoltam é akkor tényleg csak az alap anyagokat vettem meg meg kifizettem a tanfolyamot ami után még valszeg sok körmöt fogok ingyen vagy max. anyagárban csinálni és több kiegészítő oktatáson kell részt vennem még, hogy normális pénzt merjek kérni a vendégtől. Köszönöm a sok választ, mindenki segített!
2013. márc. 5. 10:21
 9/16 gabriell88 ***** válasza:
48%
[link] én itt tanultam a kéz és lábápolás 210 volt és kaptam anyagot is az órákra illetve gyakorolni.Tehát 210 ezer anyag költéggel együtt
2013. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedizni is szeretnél vagy csak körmözni?
2013. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!