Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem működik a mágneses...

Miért nem működik a mágneses körömlakkom? Egyáltalán milyen az a bázislakk? Egy sima egyszerű körömlakk vagy milyen? Kinek van mágneses körömlakkja és milyen márkája? Nekem essence.

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is essence van és nagyon imádom! Nem tudom tiéd miért nem működik?

(A bázis lakk az szerintem alaplakk , de nem biztos lehet hülyeséget mondok.)

Én a mágneses körömlakkot úgy szoktam , hogy :

alaplakk (sima egyszerű áttetsző lakk , mikor milyen márkájút)-> mágneses körömlakk (se nem vékonyan , se nem vastagon) -> rátartom a mágnást ( kb 2 mm távolság, jó közelről) -> fedőlakk ( ugyanaz amit először használtam)

Nem lehet , hogy túl messziről tartod a mágnest? Gyakorolni kell nekem is csak 2 . 3. alkalomra sikerült.

Remélem segítettem ! :)

2013. jan. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.!:) Igen,segített!!
2013. jan. 18. 06:33
 3/5 Dinda85 válasza:

Szia!

Van nekem is mágneses essence lakkom, először egy simát vettem, most meg nem mondom az árnyalatát, maximálisan jól működik, szót fogad a mágnesnek... Aztán láttam a polcon egy másik fajta mágneses lakkot, szintén essence, de azt írták alá, hogy színváltó, gondoltam így mókásabb, és mindjárt vettem kettőt is. A pontos megnevezése: magic effect színváltós körömlakk... Ezek semmit se csinálnak. Kentem alá miss sporti szintelen lakkot, próbáltam úgy, hogy megszáradt az alap lakk, próbáltam úgy, hogy nem, de semmi, és semmi.

Van valakinek valami tippje????


előre is köszönöm

2013. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia.:) Nekem is olyan van ami neked nem működik. Én szülinapomra kaptam tavaly és nem működött.. Azt hittem,hogy a lakknak van baja ezért vettem még egyet ugyan olyan márkából,de az sem működött.. Lehet,hogy ennek egy más fajta mágnes kell. Nem tudom.. De akkor majd kipróbálom azt ami neked működik!:)
2013. júl. 29. 21:01
 5/5 anonim válasza:
mekem sem működik.de a másik amire az van írva h mágneses körölakk az igen.nem tudom mi lehet a különbség.
2013. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!