Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lettek sikeres modellek?

Hogyan lettek sikeres modellek?

Figyelt kérdés
Gondolok én pl.: Palvin Barbarára. Szeretném én ezt a pályát választani. 166 cm magas vagyok, a többi méretem tökéletes. Volt már ,hogy elkaptak az utcán, de tudtam hogy átverés ezért nem is jelentkeztem.Szüleim is gyakran mondogatják, hogy lehetne velem valamit kezdeni,de sajnos ennél többet nem is foglalkoznak a dologgal maximum odadobják hogy: várd míg észrevesznek. Na de ez nem így működk. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? hogyan kezdjek bele, kicsit félek hogy a szüleim kinevetnének ha oda állnék és elmondanám mit akarok. Véletlenül aki jártas a dologban nem tudja, hogy Palvin Barbara hogy kezdte el?

2013. febr. 23. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az anyukájával sétált az utcán és megszólították, hogy nem akar-e modellkedni. Legalábbis valahol ezt nyilatkozta.
2013. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=n1wGdIsCxys


Itt mondja el, amit írtam.

2013. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. febr. 23. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
166 centivel sajnos kevés leszel...
2013. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sirjak vagy nevessek ? xd


mit akarsz a 166 cm-el

2013. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok. nőhetek addig :) és nem a kifutóra gondoltam :)
2013. febr. 23. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

En is modell kedek olyan 15 eves koromba kesztem

Engemett az Arena páláza egyik padján fedezztek fell

mint ahogyan Barbiet

Elöször nem akkartam elhini is bátorittan kellet állandoan

Barbiet meg 13 eves korában amikor settált az uccán vegülis en ugy tuddom hogy igy volt

2013. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
engem is elkaptam már, csak utána néztem a dolgonak és nagyon sokan írták, hogy átverés, így nem mentem el.
2013. febr. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!