Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A Victoria's Secret modellek...

A Victoria's Secret modellek legtöbbször melyik modellügynökségről jutnak be? És szerintetek melyik a legjobb modellügynökség?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon valtozo, talan a leggyakoribb az IMG.(de sokszor Women,DNA,Marilyn)

A legjopp az IMG szerintem , meg persze amiket zarojelben irtam, annyira nem az alapjan dont a VS, hogy kiket ker fel, hanen, hogy milyen hires a modell, szimpatikus, jo alakja van fehernemukhoz. Itthon a legjobb a Visage Attractive, es persze az Icon.

2013. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A VS nagyon alak alapján dönt. Ha megnézed az összes lány izmos, persze vékony, de izmos, napi többórás tréninggel néznek ki úgy, ahogy. Ezért nem értem, mit keres ott Palvin Barbi.
2013. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az IMG nincs Budapesten ugye?! :(
2013. jan. 13. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs, csak Parizsban, Londonban, Milanoban es New Yorkban. De pl. Palvin Barbi is az Iconal kezdte, ok kuldtek ki kulfoldre, ahol gondolom megtetszett az IMG-nek. Szoval, ha modell akarsz lenni kezdetnek teljesen jok ezek a nagyobb magyar ugynoksegek, te is lehetsz egy nap VS modell (felteve, hogy az adottsagaid is megfeleloek).
2013. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam néhány Next-es is bejutott. Nem vagyok jártas a külföldi ügynökségek terén, de azok a legjobbak, akiknek nemzetközi kapcsolataik vannak. Magyarországon az Icon, Visage, Attractive a legjobb.
2013. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Külföldön (ezalatt Milánót, New Yorkot, Párizst, Londont és Tokiót értem) a legmenőbb ügynökségek az IMG és az Elite. Innen kerülnek be a legtöbben a VS-hez.
2014. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!