Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy álltok a duci...

Srácok, ti hogy álltok a duci lányokkal? Kinek mi a véleménye? Volt már kapcsolatotok egy telt lánnyal? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

a duci lányokkal függőlegesen állok

mért akarna egy jóképű srác egy dagadt barátnőt, ha bomba alakú csajokat is megkap?

biztos kelleni fogsz majd valakinek, csak az nem mindegy, hogy kinek. szerintem megéri lefogyni

2013. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Én azt mondom csak a kutyák játszanak csontokkal! :)
2013. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

ha jó helyen mutatkozik a kínálat, akkor lesz rá kereslet :)

sosem voltam egy nádszál, mégis akadt pár igencsak jó pasi, aki bolondult értem. ha elfogadod magad, és igyekszel ízlésesen öltözni, akkor pár kiló felesleg még nem állhat útjába a boldogságodnak.

azért az extrém módon elhízott lányok már tényleg nem valami vonzóak, de nem lehet mindenki topmodell alkat.

25.5-ös a BMI-m, de a legtöbben kevesebb kilónak néznek, mint amennyi valójában vagyok :)

2013. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek. A vékony csajokat bírom.
2013. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
8%
dagatt lanynak dagatt koma, Fitt lánynak izmos koma, ennyi, a szaré nem kapsz aranyat, a fosé nem kapsz gyémántot...
2013. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet sablon, de ez egy személyes ismeretség alapján dönthető el. Amúgy egy kis túlsúly beleférhet.
2013. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én elég hülyén vagyok mert vagy átlag... vagy egy pici husi... és akkor itt egy kib.szott nagy szakadék és vagy nagyon kövér O.o valamiért vonzódom a nagyon kövér nőkhöz is, de csak szexuálisan :)


PL:


[link]


[link]


olyat adnék neki hogy lábra nem állna :DDDDDD

2013. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akinek bejövős,járjon vele,szíve joga.Persze lehet kedves egy vékony lány. A haverom drasztikusabban fogja fel a dolgot: [link]
2013. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ápolt egy duci lány akkor minden rendben van: [link]
2013. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!