Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 43-44es lábam van fiatal lány...

43-44es lábam van fiatal lány létemre, honnan vegyek DIVATOS cipőket?

Figyelt kérdés

Már borzasztóan unom hogy férfi cipőket kell hordanom, és ami van nagyméretű női cipős bolt, ott ilyen "nagymamis" cipők vannak!! Nem értem miért??!! Egyszerűen leírhatatlan érzés hogy nem tudok csajosan öltözni, szép magassarkúban járni stb. a cipő méretem miatt, arról nem is beszélek hogyha el kell menni egy elegáns helyre akkor mit vegyek fel?? Nagyon kiborító :/ külföldi oldalakon vannak nagyon szép cipellők, de mi van ha nem kapok semmit a pénzemért? Azért ez se biztonságos, meg a másik dolog az hogy egy próba vásárlás elött nagyon ajánlott főleg ilyen méretben :// Ki van még ilyen helyzetben? Hol vegyek divatos szép cipőket? :( Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!

20/L



2013. febr. 26. 15:05
1 2
 11/12 dora1367 válasza:

Szia!


Én is hasonló helyzetben vagyok nekem is 44es lábam van és egyszer rendeltem külföldről (Kínából) cipőt amire 44es méret volt írva, megrendeltem és meg is érkezett. A baj a volt, hogy kb 41es volt a cipő mérete hiába volt ráírva hogí 44es. Én nem igazán tanácsolom hogy onnan rendelj de ahogy gondolod.

E+zeket ma találtam néd meg te is hátha tetszik valamelyik:

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem fiúként 42-es a lábam 182cm-hez, 2-vel kisebb mint a lány kérdezőnek🙂
2023. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!