Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik piercing a fájdalmasabb...

Melyik piercing a fájdalmasabb? (orrba) A karika vagy a "septum"?

Figyelt kérdés

Szeretnék pc-t csináltatni, a kettő közül valamelyiket. Melyik fáj kevésbé? A karika vagy az úgy nevezett "septum"?


És általában mennyi ideig tart a piercing behelyezése?



2013. febr. 26. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a septum jobban fáj..legalábbis nekem belegondolni is rossz hogy oda szúrják, az orr pcm nem volt vészes. Bár még mindig jobban fájt mint ajakra. Am gyorsan megy, észre se veszed és már kész van.
2013. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így sajnos nem lehet megmondani. :S Mindenkinek más a fájdalom küszöbe :/ 10/3-as fájdalom. Kb 3-4 perc alatt megvan.
2013. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a septum borzasztóan néz ki.

Egy bika orrában még mutat is... de mindegy, nem én viselném.

Ha pc-t akarsz, akkor sima orr legyen, az még lehet szép is.

Gondolj bele, a septum mennyire fájhat, csak jól csípd össze ott az orrod egy kis ideig. Na, plusz ad hozzá, hogy még át is szúrják, nem éppen finoman.

Nekem is van pc-m, de septum soha nem kéne.

2013. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első: Neked van ajak pc-d? :D Gondolkoztam rajta, hogy tetetek az alsó ajkamra, de valahogy meggondoltam magam. Egyébként nagyon fájt? El tudom képzelni, hogy jobban, mint az orrba.. ezért is félek vele és ezért is döntöttem az orrnál.


De kezdek én is a sima karika felé hajlani, mivel az amúgy is kevésbé látható, és kevésbé fáj. Ez most hülye kérdés lesz: de Ti hova tennétek az orrkarikát? Jobb vagy bal oldal? :D Képtelenség eldönteni :D:D:D


És mondjuk árat tudtok mondani? Úgy kb-ra :)


Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2013. febr. 26. 22:53
 5/11 anonim válasza:
100%
Nekem a bal oldalon van. Nekem azt mondták 10 éve, hogy jobb oldalra a melegek raknak. Nem tudom, lehet hogy régen így volt. Oda rakd, ahol jobban tetszik :)
2013. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Igen van, am úgy értettem hogy orrba jobban fájt mint ajakba :) Pedig magamnak szúrtam a pcjeimet, de talán ajakba fájt legkevésbé, mondjuk először orrba csináltam, lehet pont azért szenvedtem vele annyit. De tényleg egy pillanat alatt megvan, leérzéstelenítik és gyorsan átszúrják. Bekönnyezel talán de tényleg nem vészes :D

Attól függ hol csináltatod, de ahogy láttam mindig az árakat, olyan 3000-4500 körül van.

2013. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem orrcimpába jobban fájt mint a septum, és sokkal tovább is gyógyult. Embere válogatja, egyik sem kibírhatatlan, és nagyon hamar megvan.
2013. febr. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

ahol jobban áll, döntsd el. septum szerintem csúnya, de ne mi döntsük el, hogy neked milyen ékszer díszelegjen az arcodon.

kb. 5000 forint

2013. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A fájdalomküszöb mindenkinél más, még a testen belül/kívül is.

Nekem van jobb oldalon az orromban, illetve septum is. Mind a kettő kb 2 hétig gyógyult, nem volt baj velük, de kezdő ékszernek ne karikát válasz. Septumba is inkább patkót vagy kis, egyenesszárút. Nekem a septum kicsit jobban fájt, mondjuk úgy, hogy nagyon csípte a szemem. Ajkamban is van alul, az nem fájt nagyon. Gyorsan megvan mind a három féle, 1-4 perc a teljes idő, de a szúrás maga 1-2 másodperc, nem sok. Gyógyulásnál a legtöbb bajom az ajakkal volt, mert a talpas vége nagyon belevájt az ajkamba, de végül kicseréltem szilikontalpasra és azzal már egy hét alatt rendbejött.

A septumról annyit, hogy általában nagyon kicsi ékszer van benne, így nem látszik, néha cserélem ki patkóra/golyózárasra, tehát nem nagyon "néznek ki" érte. Sima orr piercing meg van pötty, vagy golyózáras karika, mikor milyen kedvem van hozzá. Ha pötty, akkor alig tűnik fel.

Igazából ha az első piercinged lesz, akkor inkább egy oldalsó orr ékszert javaslok, akármelyik oldalra, célszerű oda tetetni, amelyik szerinted a "profil"osabb oldalad, avagy ahova neked jobb tetszik ;)

De igazából a kettő együtt sem zárja ki egymást, sőt a három sem. De egyszerre csak egyet ;)


Bármi kérdésed van, írj privátban :)


- The Blueskin -

2013. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, igazán hasznos válasz volt! :)
2013. febr. 27. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!